Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Zeedijk 103-bus-C6, 8660 De Panne

Appartement in De Panne
2 slaapkamers
€225.000

Zeedijk 103-bus-C6 - 8660 De Panne - Ruim appartement met 2 slaapkamers, gelegen aan de Esplanade en dit met zijdelings zeezicht. Het appartement omvat een inkom met apart toilet. Leefruimte met zonneterras. Ingerichte keuken. Badkamer met ligbad en dubbele lavabo. Berging. Twee slaapkamers, uitgevend op een tweede terras met zijdelings zeezicht. Mogelijkheid tot aankoop van de ondergrondse garage.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in De Panne (8660), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat 2 slaapkamers. Het EPC-label is A+. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 225.000. Het pand dateert uit 1991. Online sinds december 2015.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 225.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1991
EPC
0 kWh/m² A+

Ligging & buurt

Zeedijk 103-bus-C6, 8660 De Panne

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1991.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 6FTK6CTVDH24.
Wat is de vraagprijs van dit pand in De Panne?
De gevraagde prijs bedraagt 225.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 0 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Zeedijk 103-bus-C6, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten