Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Cogelsplein 33, 2100 Deurne

Appartement in Deurne
435 m² perceel
9 slaapkamers
5 badkamers
€1.195.000

Cogelsplein 33 - 2100 Deurne - Opbrengsteigendom op fantastische ligging - 100% vergund - 5.5% rendement!
Ligging: Gelegen tegenover het park "Rivierenhof", vlakbij openbaar vervoer, vlakbij de E19 en op fietsafstand van het centrum van Antwerpen. Ideale locatie voor een opbrengsteigendom!
Beschrijving: Dit opbrengsteigendom werd gebouwd in 1981 en kende ondertussen enkele renovatiewerken. Er is een basisakte aanwezig en het is volledige betonconstructie. Bestaande uit 4 appartementen met 2 slaapkamers, 1 penthouse met 1 slaapkamer, een handelsgelijkvloers en een inpandige garage langs de achterzijde van het gebouw. De lift is conform, de beglazing is dubbele beglazing (jaren '80) en het dak is recentelijk volledig geïsoleerd. Er is geen syndicus aanwezig en de gemeenschappelijke kosten zijn zeer laag. Momenteel staat de handelsgelijkvloers leeg en 1 appartement op de 3de verdieping. Voor de rest zijn alle appartementen verhuurd. Huurinkomst bij 100% bezetting: 4.750 euro/maand. Dit kan nog geoptimaliseerd worden door opfriswerken uit te voeren om de huurprijzen achteraf naar omhoog te trekken. Dat de handelsgelijkvloers leeg staat is een opportuniteit voor iemand dat op zoek is naar een eigen handelszaak met daarboven appartementen om te verhuren!
Troeven: Gunstige epc's tussen 247 kWh/m² en 237 kWh/m²Oppervlaktes 2-slaapkamersappartementen 53 m² en 94 m² Geen gemeenschappelijke kosten - geen syndicusAfzonderlijke meters elektriciteit/aardgas - water gemeenschappelijk
Wg, Gmo, Vg, Vkr, Gvv

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Deurne (2100) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds maart 2022. De woning biedt een perceel van 435 m², 5 badkamers, 9 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.195.000. Het EPC-label is C (253 kWh/m²). Het werd gerenoveerd in 2010.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.195.000
Type
Appartement
Grond
435 m²
Bouwjaar
1980
EPC
253 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
NOYTO1RT4-IU
Makelaar Code
46492
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/03/2022 Heylen Vastgoed €1.195.000
20/03/2022 Heylen Vastgoed €800.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Cogelsplein 33, 2100 Deurne

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 5 badkamers.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 1.195.000 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is NOYTO1RT4-IU.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Ja.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 9 slaapkamers.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1980.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Cogelsplein 33, 2100 Deurne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten