Europawijk 2, 2440 Geel
Europawijk 2 - 2440 Geel - Ligging:
Dit volledig gerenoveerd 2-slaapkamer appartement bevindt zich te Europawijk 2 in Geel. Omgeven door het groen kent het een zeer rustige ligging met de Europese school op slechts enkele minuten fietsen. Omliggende gemeenten zoals Geel, Mol en Retie zijn zeer vlot bereikbaar.
Omschrijving:
Het appartement is gelegen op de gelijkvloerse verdieping en beschikt over een zeer ruime eet- en leefruimte met zicht op de gezellige tuin. Aanpalend aan de leefruimte bevindt zich de goed uitgeruste open keuken. Via de hal komen we terecht bij beide slaapkamers met oppervlaktes van 13m² en 8,5m². De tweede slaapkamer kan tevens dienst doen als dressing of hobbykamer. Aan de overzijde van de slaapkamer is er de badkamer, voorzien van dubbele wastafel en ligbad met douche. Tot slot werd er een apart gastentoilet en een handige bergruimte voorzien in de inkomhal. Als extra troef heeft deze woonst een groot terras met tuin waar het heerlijk vertoeven is in een groene omgeving.
Een private autostaanplaats aan de voorzijde van het gebouw is inbegrepen in de verkoopprijs.
Het volledige gebouw, alsook het appartement werd volledig gerenoveerd in 2017. Hierdoor beschikt het appartement over een gunstige EPC-score.
Extra:
- elektriciteit goedgekeurd tot 2043
- autostaanplaats inbegrepen
- volledig gerenoveerd in 2017
Meer informatie en/of een plaatsbezoek via info@vastengoed.be of 014/72.73.74.
Wenst u een gratis schatting van uw eigendom Contacteer ons vrijblijvend voor een afspraak!
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Geel (2440), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds oktober 2023. Het EPC-label is B (179 kWh/m²). Het omvat 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 65 m², 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 269.000, ofwel ± € 4.138 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Europawijk 2, 2440 Geel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Europawijk 2, 2440 Geel
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Is er een recht van voorkoop?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.