Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

limburgstraat 8-2, 9000 Gent

Appartement in Gent
116 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€625.000

limburgstraat 8-2 - 9000 Gent - Dit bijzonder bel-étage appartement onderscheidt zich door zijn unieke ligging, grote raampartijen en zuidgerichte uitzonderlijk gemeenschappelijke tuin van 1150m2 !

Het appartement is gelegen op 20m wandelafstand van het Sint-Baafsplein en heeft zicht op de Sint-Baafskathedraal en het Belfort. Het appartement is een perfecte match voor wie in alle comfort wilt wonen in het dynamisch centrum van Gent

Het luxueuze appartementsgebouw werd in 2007 opgericht. De woonst zelf beschikt over een totale bewoonbare oppervlakte van 116m2 .
Via de lift of enkele trappen betreden we het appartement langs de gepantserde deur. De inkomhal geeft toegang tot de open living alsook de omvormbare slaapkamer/bureau ruimte. De living vormt één groot en impressionant volume. De indrukwekkende raampartijen geven aan de ene zijde zicht op de Sint-Baafskerk en aan de andere zijde zicht op de prachtig aangelegde tuin.

De multifunctionele slaapkamer biedt de mogelijkheid om uw living te vergroten: aan de hand van de schuifdeuren kan u het gemakkelijk omvormen naar bureauruimte.

De lift geeft alsook toegang tot de ondergrondse staanplaats en de ruime duplex kelder. De ondergrondse parking is toegankelijk via een autolift.
Binnen de gemeenschappelijke delen heeft u toegang tot het uitzonderlijk gemeenschappelijk dakterras met een adembenemend uitzicht op de drie torens van Gent.
Mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse staanplaats voor 55.000EUR.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Gent (9000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2021. Het EPC-label is B (171 kWh/m²). Het pand dateert uit 2007. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 625.000, ofwel ± € 5.388 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.454. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 116 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 625.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
116 m²
Bouwjaar
2007
Prijs/m²
€ 5.388
EPC
171 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.454
Referentie
8102720210425110414
Makelaar Code
18145
EPC Certificaat
20210324-0002385423-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met een culturele historische en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Ligging & buurt

limburgstraat 8-2, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied met een culturele historische en/of esthetische waarde.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 8102720210425110414.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Ja.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 171 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2007.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 625.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: limburgstraat 8-2, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten