Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Coupure Rechts 710, 9000 Gent

Appartement in Gent
78 m² wonen
88 m² perceel
2 slaapkamers
€450.000

Coupure Rechts 710 - 9000 Gent - Coupure Rechts. Kwalitatief gerenoveerd 2 slpk-appartment met terras op een boogscheut van het stadscentrum.

Door zijn ligging aan de Coupure rechts is het appartement een ideale waardevaste investering en uitvalsbasis in het centrum van de stad.

Dit gelijkvloers appartement werd in 2024 kwalitatief gerenoveerd. Het appartement telt twee volwaardige slaapkamers die zich aan de achterzijde bevinden en toegang bieden tot de buitenruimte.

Aan de voorzijde vinden we een aangename en lichtrijke open ruimte die plaats geeft aan de vernieuwde keuken, eetplaats en leefruimte.

Tussengelegen vinden we de inkomhal, gastentoilet en de badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en plaats voor de wastafel.

Als extra is het appartement nog voorzien van een privatieve kelder.

Samenvattend, een interessant appartement voor zowel jonge starters, ouders van studerende kinderen of investeerders dankzij de goede afwerking en de topligging.

Maandelijkse kosten: 147 euro

Elektriciteit conform.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1982. Het EPC-label is B (164 kWh/m²). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 78 m², een perceel van 88 m², 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 450.000, ofwel ± € 5.769 per m². Online sinds april 2026.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 450.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
78 m²
Grond
88 m²
Bouwjaar
1982
Prijs/m²
€ 5.769
EPC
164 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
0TUUA-DAB5SM
Makelaar Code
4344637
EPC Certificaat
B
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
nee
Rechterlijke beslissing
B
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/06/2026 Carlo Eggermont €450.000
22/04/2026 Carlo Eggermont €450.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Coupure Rechts 710, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gent?
De vraagprijs is 450.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 5.769 euro per m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 0TUUA-DAB5SM.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: ja.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Coupure Rechts 710, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten