Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Charles de Kerchovelaan 315, 9000 Gent

Appartement in Gent
141 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€399.000

Charles de Kerchovelaan 315 - 9000 Gent - Ruim appartement (3slpk) met mooi zicht op het Citadelpark Dit ruim appartement (141m²) met 3 slaapkamers en 2 terrassen (voorzijde en achterzijde) werd met mooie kwalitatieve materialen gerenoveerd in 2014! Het appartement bestaat uit een private inkomhal (met veiligheidsdeur), ruime leefruimte (met parket en ingebouwde kasten), keuken (volledig vernieuwd met eik-uitvoering), afzonderlijke berging, badkamer (met inloopdouche) en drie slaapkamers. Aan de achterzijde van de residentie heeft dit appartement een afgesloten garagebox (met automatische poort) dewelke kan aangekocht worden voor 30.000€! Extra troeven; * Algemeen: het appartement werd recent volledig gerenoveerd met kwalitatieve materialen. De elektriciteit is conform, alle ramen vernieuwd en voorzien van rolluiken, centrale verwarming met vernieuwde ketel op aardgas en een zeer goed EPC= 110kWh/m²! Het appartement is zeer vlot bereikbaar (MOBI-score 9.5!) en is gelegen op fietsafstand van Gent-Centrum. Alle nodige voorzieningen zijn in de directe nabijheid terug te vinden, zoals winkels (Colruyt/Aldi/Lidl,.), scholen, openbaar vervoer voor de deur, zicht op het Citadelpark en het SMAK, direct aan de oprit E17 en op wandel-/fietsafstand van het station Sint-Pieters,. * Keuken: vernieuwde eiken keuken met natuurstenen werkblad. * Leefruimte: zeer grote glaspartijen waardoor er veel lichtinval is met uitzicht op het Citadelpark. * Inkomhal: ruime hal met veiligheidsdeur. * Badkamer: voorzien van een inloopdouche en een lavabomeubel. * Slaapkamers: 1 grote slaapkamer, 2 kinderkamers. * Berging: in het appartement en op het terras. * Wasplaats (kan terug omgevormd worden tot 2e douchekamer). * Toilet. * Garagebox: met vernieuwde automatische poort op het gelijkvloers. RICHTPRIJS: € 399.000,- Vg-Gvv-Wche-Vkr-Gmo. Geen beschermd monument - Geen overstromings(gevoelig)gebied; P-score; B & G-score; B. RVV van toepassing. Opgenomen in inventaris historische stadskern Gent; Opgenomen in unesco werelderfgoedzone Gent (Belfort, lakenhal, Mammelokker: buffer); Dit is geen beschermd stadsgezicht, geen beschermd monument.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 399.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
141 m²
Prijs/m²
€ 2.830
EPC
110 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
9SQSJDZIGRCK
Makelaar Code
VK - Gent - Charles de Kerchov
EPC Certificaat
B
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Recht van voorkoop van toepassing
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met cult., historische en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig, G-score B, P-score B

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/06/2026 Vastgoed Spruyt €399.000
11/12/2023 Vastgoed Spruyt €1.200

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Charles de Kerchovelaan 315, 9000 Gent

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Charles de Kerchovelaan 315, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten