Koning Albertstraat 35, 3500 Hasselt
Koning Albertstraat 35 - 3500 Hasselt - Beleggingseigendom op topligging, gelegen op de commerciële hoofdas van Hasselt. Het handelsgelijkvloers wordt momenteel te huur aangeboden aan € 7.470,00 per maand. Panos, Maes koffie en parfumerie "di"zijn er de naaste buren. GALERIA INNO is er de spraakmakende overbuur en publiektrekker. Op deze ligging passeert zowat 70% van het winkelpubliek van Hasselt of 100.000 passanten per week. Bestaande uit: een handelsgelijkvloers van 120 m² met een verdieping van 90 m², beiden verbonden door een open ruimte. Door de glazen voorgevel baadt het geheel in een zee van licht. Er is ook een kelder van 20 m². Verwarming/koeling met split units. Boven de winkel is er een appartement (EPC: 422 kWh/m²jaar) op 3 niveaus, met lift, samen 220 m² groot met zonneterras. Hierbij hoort een kelder van 60 m². Centrale verwarming op stookolie. Aardgas aanwezig. Waterverbruik gemeenschappelijk. Bezichtiging na afspraak met ons kantoor. (Vg-Wg-Gmo-Gvkr-Gvv)
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Hasselt (3500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een perceel van 136 m². Het EPC-label is E (422 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 8.756. Het pand dateert uit 1962. Online sinds mei 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.785.000.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koning Albertstraat 35, 3500 Hasselt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koning Albertstraat 35, 3500 Hasselt
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.