Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Demerstraat 52-3-02, 3500 Hasselt

Appartement in Hasselt
1 slaapkamers
1 badkamers
€245.000

Demerstraat 52-3-02 - 3500 Hasselt - DE AFBRAAKWERKEN ZIJN REEDS GESTART!

€ 245.000 - Res. The Mill - App. 3.02: Uniek appartement gelegen op de derde verdieping met een opp. van 57,22m² 6,43m² terras. INDELING: inkomhal met apart toilet, leefruimte badend in het licht met toegang tot het terras met zicht op de Demerstraat en Molenpoort, open volledig geïnstalleerde keuken met eethoek, ruime slaapkamer met een suite-badkamer voorzien van een inloopdouche en wastafel.

AANKOOP AAN VERLAAGD BTW-TARIEF VAN 6% (IPV 21%) MOGELIJK INDIEN MEN AAN DE VOORWAARDEN VOLDOET !
Residentie The Mill - Molenpoort Hasselt: wonen in de stad op z'n puurst!
In hartje Hasselt worden 10 unieke appartementen gebouwd op een ongeëvenaarde toplocatie. The Mill zal een eyecatcher worden op de hoek van de Demerstraat en de Molenpoort, midden in de stad op een zucht van de kanaalkom, de Grote Markt en tal van andere bezienswaardigheden, winkels en culinaire adresjes. Wonen in The Mill betekent wonen in zijn puurste vorm in een architecturale parel voorzien van alle comfort en afgewerkt met topmaterialen (keukenbudgetten tot € 10.100 - badkamerbudgetten tot € 5.700). U kunt kiezen tussen 1- en 2-slaapkamerappartementen. Prijzen starten vanaf € 239.000 voor een 1-slaapkamerappartement en € 439.000 voor een 2-slaapkamerappartement (prijzen excl. kosten). Elk appartement beschikt over een kelderberging (prijzen v.a. € 3.750), er is tevens een fietsenstalling. Parkeren kan op enkele 10-tallen meters verder in de Molenpoortparking. De makkelijk bereikbare fietsenstalling en de digitale brievenbus voor ontvangst van pakketjes maken het woongemak in The Mill nog eens extra compleet. Eventueel kunnen er ondergrondse staanplaatsen worden aangekocht afhankelijk van locatie aan €35.000,- in de buurt of vlakbij aan € 45.000,-. Bent u ook betoverd door dit uitzonderlijke project Aarzel niet ons te contacteren! Bel Hilde of Edmond op 011/22.19.17 of 0496/70.17.94 of neem een kijkje op www.limburgsvastgoed.be of www.themill-hasselt.be

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Hasselt (3500) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt 1 slaapkamer, 1 badkamer. Online sinds september 2022. Het pand dateert uit 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 245.000. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verhoogd van € 239.000 naar € 245.000 (+3%).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 245.000
Type
Appartement
Bouwjaar
2021
Aanvullende details
Referentie
B47A8G921DE9
Makelaar Code
4894911
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in overstromingsgevoelig gebied

Ligging & buurt

Demerstraat 52-3-02, 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2021.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is woongebied.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is B47A8G921DE9.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Demerstraat 52-3-02, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten