Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ernest Claesstraat 62-119, 2200 Herentals

Appartement in Herentals
55 m² wonen
55 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€198.000

Ernest Claesstraat 62-119 - 2200 Herentals - Instapklare serviceflat met terras en zicht op de binnentuin in Herentals Deze serviceflat ligt binnen het domein van Bremdael in Herentals, op tien minuten wandelen van een winkelstraat en op 200 meter bevindt er zich een bushalte. Bremdael is onderverdeeld in een woonzorgcentrum en serviceflats, voor de dagelijkse goede zorgen hebben zij een erkenning ontvangen. Vervolgens beschikt Bremdael over een gezellig kapsalon, een ruime kinesitherapiezaal en een sfeervol restaurant waar de serviceflatbewoners ’s middags kunnen eten. De mooie binnentuin met wandelpaden leid je naar een openluchtschaakbord, een petanquebaan, een vijver, een kinderspeeltuintje en diverse terrassen. De flat is gelegen op de eerste verdieping. Je komt binnen in een hal waar een ingebouwde kast is dewelke dient als vestiaire en voor het stockeren van spullen. Verder komen we in de keuken met een elektrische kookplaat, dampkap, vernieuwde koelkast met vriesvak (2021) en enkele spoelbak. In een open ruimte ligt ook de woonkamer met toegang naar het terrasje. Vanop het terras heb je een open zicht op de gemeenschappelijke binnentuin. De badkamer werd in 2021 volledig vernieuwd met een inloopdouche, toilet, lavabo in meubel en ingebouwde kasten. Hierlangs bevindt zich nog de slaapkamer. Deze serviceflat is momenteel verhuurd en is dus ook als investering interessant. Bijzonderheden: - Dak werd vernieuwd & geïsoleerd in 2019 - Verbruik van elektriciteit is individueel - Zeer aangenaam complex - Vrije autostaanplaatsen voor de serviceflats aanwezig

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Herentals (2200) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 55 m², 1 slaapkamer, 1 badkamer, een perceel van 55 m². Online sinds april 2022. Het EPC-label is C (220 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 198.000, ofwel ± € 3.600 per m². Het pand dateert uit 1994.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 198.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
55 m²
Grond
55 m²
Bouwjaar
1994
Prijs/m²
€ 3.600
EPC
220 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
SIU2GO-E9BUO
Makelaar Code
1049908
EPC Certificaat
20220322-0002566127-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Voorkooprecht
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Ligging & buurt

Ernest Claesstraat 62-119, 2200 Herentals

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 1 slaapkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 198.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.600 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1994.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 220 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ernest Claesstraat 62-119, 2200 Herentals Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten