H. Deweertlaan 8-bus-302, 8670 Koksijde
H. Deweertlaan 8-bus-302 - 8670 Koksijde - In de H. Deweertlaan te Koksijde vinden we dit aangenaam ruim (97 m²) appartement met garage te koop. Het appartement is zeer rustig gelegen doch op wandelafstand van het centrum en het strand. Het appartement bevat 2 slaapkamers, 2 badkamers, zuidgericht terras én een garage en kelderberging (inbegrepen!). Zoek je immo in Koksijde Lees dan zeker verder.
INDELING:
> derde verdieping:
- inkomhal met vestiaire en gastentoilet
- ruime leefruimte (31,5 m²) met aanpalend zuidgericht terras (6,15 m²)
- afzonderlijke keuken voorzien van keramische kookplaat, dampkap, koelkast, microgolf, vaatwasmachine en dubbele spoelbak
- praktische berging naast de keuken met aansluiting wasmachine
- slaapkamer 1 (12,5 m²) met badkamer met lavabo met wasmeubel, bad en toilet
- slaapkamer 2 (13 m²) met douchekamer
> kelderverdieping:
- privatieve kelder
- garagebox voorzien van lichtpunt en elektriciteit
ALGEMEEN:
- gunstig EPC B (139 kWh/(m² jaar))
- centrale verwarming op gas, vernieuwde cv-ketel
- inclusief garage en kelderberging!
- rustig gelegen
Bent u op zoek naar een instapklaar appartement, voor vaste bewoning of voor tweede verblijf Aarzel zeker niet contact op te nemen met ons kantoor Dewaele Koksijde: 058 330 600
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Koksijde (8670), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 359.000, ofwel ± € 3.701 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.137. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 97 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers. Het pand dateert uit 1997. Het EPC-label is F (1390 kWh/m²). Online sinds juli 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
H. Deweertlaan 8-bus-302, 8670 Koksijde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
H. Deweertlaan 8-bus-302, 8670 Koksijde
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Hoeveel kost dit pand?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.