Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Schom , 2500 Lier

Appartement in Lier
90 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€252.000

De Schom - 2500 Lier - Laatste appartement beschikbaar!
Bestaande uit open leefruimte met rechtstreekse toegang tot het ruime terras, lichtrijke hal met mogelijkheden voor bureauruimte, speelruimte, opbergruimte, badkamer met bad en douche voorzien. Apart toilet, ruime slaapkamer met opbergruimte 2de slaapkamer met mogelijke dressingruimte.
Zeer energiezuinig door de constructie waaruit de nieuwbouw is opgebouwd en de gebruikte materialen. Het bevat een E-peil < 30 door gebruik te maken van zonnepanelen in combinatie met vloerverwarming, ventilatiesysteem D, aluminium ramen, thermische/akoestische beglazing.
Wilt u genieten van een zonovergoten ruim terras
Info en verkoop:De verkoop geschiedt onder BTW op het constructie-aandeel en registratierechten op het grondaandeel. Parking en berging dienen apart bij aangekocht te worden. Contacteer ons voor een bezichtiging via 03/361 00 03 of via info@heylenvastgoed.beOverstromingsgevoeligheid: P-score klasse A / G-score klasse A
de schom - eerste verdieping 1.8.pdf (Grondplan) Aanpassing ontwerp De Schom App 1.8.pdf (Grondplan)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 252.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
90 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 2.800
Aanvullende details
Referentie
4550520210415192734
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/12/2021 Heylen Vastgoed €244.000
15/12/2021 Heylen Vastgoed €239.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Schom, 2500 Lier

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: De Schom, 2500 Lier Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten