immo Kaart

Rode Loop 59, 2170 Merksem

Appartement in Merksem
95 m² wonen
2 slaapkamers
€188.000

Rode Loop 59 - 2170 Merksem - Onmiddellijk beschikbaar ruim en licht appartement met zicht op park. Appartement in goede staat.Tweede verdieping. Zuid gericht, altijd zonlicht in de living. Met lift. Inclusief 13m² garagebox vanuit het huis bereikbaar. Kleine kelder van 3 m².
Alle vloeren betegeld of met nieuwe laminaat. Muren zijn behangvrij. Ramen en deuren met rolluiken. Verwarmingsketel is recentelijk vernieuwd. Het dak wordt in april vernieuwd conform de nieuwe regels. Zelfs zonder verwarming in de winter temperaturen rond de 18°.
Het appartement ligt tegenover groene sportvelden en het Runcvoortpark in eenbuurt met zeer centrale ligging, vlakbij openbaar vervoer, en op loopafstand van winkelcentra en scholen. Tevens vlot bereikbaar met de auto . Oprit autostrade op 1 km.

Kenmerken
Status: Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.

Financieel
Vraagprijs
€ 188.000
Kadastraal Inkomen
€ 1.122
Algemeen
Type
Appartement
Bouwjaar
1981
Bewoonbare oppervlakte
95 m2
Referentie
4498820200324041806
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwk. vergunning
n/a
Dagvaarding uitgebracht
n/a
Rechterlijke beslissing
n/a
Voorkooprecht
n/a
Verkavelingsvergunning
n/a
Bestemming
n/a
Overstromingsgebied
n/a

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Rode Loop 59, 2170 Merksem.


Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com