Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Iseghemlaan 147-149, 8400 Oostende

Appartement in Oostende
86 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€339.000

Van Iseghemlaan 147-149 - 8400 Oostende - Dit luxe appartement, volledig gerenoveerd, ligt midden in het centrum, 150m van de zee en op nog geen minuut wandelen van de optionele parkeerplaats in de ondergrondse garage Leopold.

Het appartement beschikt over een grote woonkamer/eetkamer met veel lichtinval, 2 slaapkamers met ingemaakte kasten, badkamer met bad/douche en wastafel, volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, oven, microgolfoven, inductievuur en ingebouwde ijskast en diepvriezer. Alsook is er nog een berging, ruime ingemaakte kasten in de hal en een kelderberging.

Het appartement doet momenteel dienst als vakantieverblijf met alle erkende vergunningen die nodig zijn. Link van Booking: https://www.booking.com/Share-EwNrQA

Het appartement kan ook volledig gemeubeld overgenomen worden indien gewenst. Perfect dus als investering!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 339.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
86 m²
Prijs/m²
€ 3.942

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/05/2025 Particulier €339.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Van Iseghemlaan 147-149, 8400 Oostende

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Iseghemlaan 147-149, 8400 Oostende Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten