Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rumbeeksesteenweg 262, 8800 Roeselare

Appartement in Roeselare
2 slaapkamers
€122.000

Rumbeeksesteenweg 262 - 8800 Roeselare - OPTIE KOOP Gelijkvloers appartement met twee slaapkamers en zuidgericht terras. 60m2 Parkeerplaats aanwezig, mogelijkheid tot aankoop van garages.Het appartement bestaat uit een inkom , een keuken en zeer lichtrijke living. Er is ook nog een badkamer en een toilet. Er zijn twee slaapkamers.Voor wat gerief op te bergen is er een kelderberging.Ideaal voor mensen die op een appartement willen wonen maar toch een zonnig terras willen met een grastapijt ervoor om op te barbecueën of te chillen.Vlot bereikbaar, goede aansluiting naar E403. Centraal gelegen tussen Roeselare en Rumbeke.Er is mogelijkheid om twee garages apart aan te kopen , één aan 22.000€ en de andere aan 20.000€.Bel ons vrijblijvend op voor een bezoek en info. Wij begeleiden u graag met de glimlach op zoek naar uw droomwoning & commercieel pand.En garanderen met veel plezier een "klare kijk" op (h)eerlijk vastgoed. T. 

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 122.000
Type
Appartement
EPC
412 kWh/m² E

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/07/2026 Panorama Vastgoed €115.000
09/08/2024 Immo Consulting Wallays €495

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Rumbeeksesteenweg 262, 8800 Roeselare

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Rumbeeksesteenweg 262, 8800 Roeselare Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten