Noordstraat 39-5, 8800 Roeselare
Noordstraat 39-5 - 8800 Roeselare - In de Noordstraat, vlak aan de Grote Markt en de Munt, bevindt zich dit volledig gerenoveerd, instapklaar appartement met 2 slaapkamers op het bovenste verdiep.
Dit appartement beschikt over een inkom, aparte keuken met inbouw toestellen, ruime woonkamer met eetplaats en badkamer met ligbad, lavabo en apart toilet. Verder zijn er 2 ruime slaapkamers met een mogelijkheid tot het creëren van een 3e slaapkamer die momenteel wordt gebruikt als was- en kleedkamer voorzien van inbouwkasten.
1 van de slaapkamers geeft toegang tot het balkon waar u vanaf de namiddag kan genieten van de zon en 's avonds van de zonsondergang.
Verder is er nog een berging aanwezig die zich in de kelder bevindt. Optioneel is er ook de mogelijkheid om binnen het gebouw een autostaanplaats te huren.
In 2020 werd het appartement gerenoveerd waarbij er overal dubbele beglazing is voorzien en het dak werd nog maar recentelijk geïsoleerd.
Contacteer ons vrijblijvend voor meer info en of een bezoek!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Noordstraat 39-5, 8800 Roeselare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Noordstraat 39-5, 8800 Roeselare
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.
Marktcijfers in Roeselare
Vergelijkbare panden te koop in Roeselare
Recent verkocht in Roeselare
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.