Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Klinkkouterstraat 16A, 9040 Sint-Amandsberg

Appartement in Sint-Amandsberg
62 m² wonen
1 slaapkamers
€159.000

Klinkkouterstraat 16A - 9040 Sint-Amandsberg - Ik verkoop mijn ruim 1-slaapkamerappartement in Sint-Amandsberg, 2e verdiep (met lift). Het appartement heeft vooraan een ruime leefruimte met gezellige halfopen keuken. De keuken is uitgerust met elektrisch kookvuur, oven, dampkap, vaatwas. In 2013 verving ik de oude ingebouwde ijskast door een energiezuinig (A) exemplaar. Aan de achterzijde van het gebouw, uitkijkend op de rustige binnenplaats, is de slaapkamer. Er is ruim plaats voor een 2-persoonsbed en een grote kast. De badkamer heeft een ligbad - douche, toilet, wasbekken en plaats voor een wasmachine - droogkast. Verder is er een aparte bergplaats.

Voornamelijk door zijn ligging in het gebouw scoort het appartement zeer goed op vlak van energiezuinigheid –, de EPC waarde is 102. Momenteel is een procedure bij de syndicus opgestart voor de renovatie van de schouw en ketels in het gebouw. Na de installatie van een condenserende ketel zal de EPC waarde verder dalen naar 88 kWh - m - jaar (proefcertificaat voorhanden).

De ligging is uitstekend: 1 km van station Gent-Dampoort en 3 km van de Korenmarkt (10 minuten fietsen). In een straal van 200m bevindt zich een busstation met rechtstreekse verbinding naar Gent-centrum, een Proxy Delhaize, warme bakker, viswinkel, kruidenier en sauna. Iets verder bevinden zich een Colruyt, Match, Hubo, Blokker, Panos, een uitstekende frituur (.), slager, en andere winkels. Voor frisse lucht te voet of op de fiets bevindt zich op 1km de oude Schelde of het Rozenbroeken park. Oprit naar E17 - E40 is ongeveer 2km.

Kosten voor de syndicus bedragen momenteel 60 Euro - maand.

Het niet-geï,ndexeerd kadastrale inkomen bedraagt 679 Euro, waardoor klein beschrijf mogelijk is.

kantoren aub.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 159.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
62 m²
Prijs/m²
€ 2.565
EPC
102 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/11/2014 -- €159.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Klinkkouterstraat 16A, 9040 Sint-Amandsberg

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Klinkkouterstraat 16A, 9040 Sint-Amandsberg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten