Hoogstraat 3A, 9290 Berlare
Hoogstraat 3A - 9290 Berlare - Moderne nieuwbouwwoning met tuin en garage te Berlare.
Uitstekend gelegen, moderne nieuwbouwwoning met leuke tuin en inpandige garage in Berlare. De goede ligging, de vele lichtinval via de grote ramen, de energiezuinigheid (E45), de mooie en moderne stijl en de kwalitatieve materialen zijn slechts enkele van de sterke punten. Indeling: GLV: ruime inkomhal met apart toilet, grote leefruimte (34m²) met aanpalend halfopen keuken (11m²) met veel lichtinval en toegang tot de ruime, zonnige tuin via de achterdeur en groot schuifraam. Verder vind je een grote, inpandige garage met automatische sectionaalpoort (20m²) en ruime berging/wasplaats met toegang naar de keuken. Meer info...
1steV: nachthal, 3 grote slaapkamers (17-14-13m²) en ruime badkamer (10m²) met ligbad, inloopdouche, dubbel lavabomeubel en toilet. Neem vrijblijvend contact op om de plannen en het lastenboek te overlopen en om deze interessante woning te komen bekijken. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hoogstraat 3A, 9290 Berlare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hoogstraat 3A, 9290 Berlare
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Berlare.
Marktcijfers in Berlare
Recent verkocht in Berlare
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.