Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Emiel Clauslaan 17, 9800 Deinze

Garage in Deinze
460 m² wonen
1.412 m² perceel
€730.000

Over deze woning

Dit residentiële pand met commerciële ruimte in Deinze, gelegen langs de Emiel Clauslaan in Astene op een perceel van 1.412 m², is te koop via Landbergh. Het eigendom is doorheen de jaren zeer goed verzorgd en heeft minimale slijtage. Het heeft een gunstige locatie nabij diverse faciliteiten, zoals scholen, winkels, supermarkten, sportfaciliteiten en bruisende horeca. Het woongedeelte bestaat uit een lichte woonruimte met een eethoek en zithoek, voorzien van grote ramen, verbonden met de open keuken en ontbijthoek, die uitkijken op de ruime, volledig aangelegde tuin. Via de keuken en eethoek kan men het ruime terras betreden. Dit niveau bevat ook twee ruime slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer een eigen badkamer heeft met een inloopdouche en wastafel. Een tweede badkamer is uitgerust met een ligbad, toilet en dubbele wastafel. Verder is er nog een handige opbergruimte van waaruit u de ruime zolder met potentieel voor extra kamers kunt bereiken. Het commerciële gedeelte van ca. 75 m² is momenteel in gebruik als kapsalon, maar kan voor verschillende doeleinden worden gebruikt gezien de grootte en uitbreidingsmogelijkheden. Extra functies van deze woning zijn een wasruimte, inpandige garage en meerdere parkeerplekken aan de voorkant. Contacteer Landbergh voor meer informatie of om een afspraak te maken. EPC: 205/ Centrale verwarming op aardgas.

Omschrijving van de makelaar

Emiel Clauslaan 17 - 9800 Deinze - TE KOOP BIJ LANDBERGH: Woonst met handelspand in Deinze Omschrijving Deze woonst met een ondergelegen handelspand kunt u terugvinden op een perceel van 1.412 m² langsheen de Emiel Clauslaan in Astene, vlakbij het centrum van Deinze. Deze eigendom werd door de jaren heen erg goed onderhouden waardoor deze een beperkte sleet heeft ondervonden. Men geniet hier van een bijzonder gunstige ligging met zijn diverse aanbod van scholen, winkels, supermarkten, sportfaciliteiten en bruisende horeca. De indeling van het woongedeelte is als volgt: via de inkomhal met gastentoilet komt u terecht in de lichtrijke leefruimte die bestaat uit een eet- en zithoek met grote raampartijen. De eethoek staat in verbinding met de open keuken, inclusief ontbijthoek, die uitkijken over de ruime en volledig aangelegde tuin met veel privacy. Zowel vanuit de keuken, alsook vanuit de eetplaats kunt u het ruime terras betreden. Verder kunt u op dit verdiep nog 2 volwaardige slaapkamers terugvinden, waarvan de master-bedroom beschikt over een eerste badkamer voorzien van een instapdouche en wastafel. De tweede badkamer is uitgerust met een ligbad, een toilet en een dubbele wastafel. Bijkomend is er ook nog een praktische berging van waaruit de erg ruime zolder te bereiken is, op heden via een uitschuifbare trap. In deze ruimte kunnen er nog extra kamers gecreëerd worden gezien de mooie plafondhoogte, betonnen gewelven en de nodige isolatie. Het handelsgedeelte van ca. 75 m² doet op vandaag nog steeds dienst als kapperszaak maar gezien de oppervlakte en de mogelijkheid om nog verder uit te breiden, kunnen er hier tal van andere activiteiten plaatsvinden.Tot slot biedt dit pand nog een wasplaats, een inpandige garage en meerdere parkeerplaatsen vooraan de woning.EPC: 205/ Centrale verwarming op aardgasBenieuwd naar de mogelijkheden van dit pand Maak dan snel uw afspraak via guillian@landbergh.be of 09 278 78 79

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 730.000
Type
Garage
Bewoonbaar
460 m²
Grond
1 m²
Bouwjaar
1974
Prijs/m²
€ 1.587
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.965
Referentie
3A-0Q3-XBWZ1
Makelaar Code
VK22058
EPC Certificaat
20220912-0002673255-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/05/2023 Immo Da Vinci €650.000
19/04/2023 Immo Da Vinci €650.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Emiel Clauslaan 17, 9800 Deinze

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten