Brugsesteenweg 87 - 8740 Pittem - Bedrijfsgebouw bestaande uit burelen / atelier / opslagplaats en frituur met bijhorende parking.
Oppervlakte: Het terrein is 1997 m².
Burelen/ atelier:
De inkomhal verleent je toegang tot het atelier en de loods. De loods (bestaat uit nieuwe loods, oude loods gelijkvloers) is +/- 755 m². Op het eerste verdiep is er extra opslagruimte voorzien (nieuwe loods: 77 m² + zolder oude loods: 157 m²) . Er is achteraan nog een koepelloods van 9 x 10 m². In de loods zijn er nog de nodige toiletten, plaats voor lockers en douche voorzien. Het atelier is toegankelijk via een grote, automatische sectionaalpoort.
Op het eerste verdiep vinden we de burelen met ingemaakte kasten. Deze zijn 6 x 15 m en bieden zicht op het atelier en de parking. Op dit verdiep is er nog een gezellige keuken met veel licht alsook vinden we er de toiletten en archiefruimte / berging. In totaal 168 m².
Totale werkruimte + opslag is gelijkvloers en verdiep 1002 m² (sanitair inbegrepen)
Frituur:
Bijkomend is er nog een goed draaiende frituur die op heden verhuurd is. Zeer correcte huurders, die steeds op tijd betalen en alles goed onderhouden. En die, indien mogelijk, graag hun uitbating verder zouden zetten.
Belangrijke eigenschappen:
- Uitstekende commerciële locatie alsook zichtlocatie langs de Brugsesteenweg en nabij de E403;
- Voor het gebouw is er nog veel parkeergelegenheid;
- Onmiddellijke huurinkomsten door verhuur van de frituur!!!
- Boven de bestaande burelen is het vergund om nog een extra verdiep te bouwen.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Brugsesteenweg 87, 8740 Pittem.