De Geuzen 18 - 9991 Adegem - Deze nieuwbouwwoning is gelegen in een recente verkaveling met een uitstekende verbinding naar verschillende winkels/warenhuizen en de verbindingswegen richting Maldegem/Aalter/Eeklo/Brugge.
De woning dateert van 2018 en voldoet ruimschoots aan de hedendaagse energie- en ventilatienormen.
9 zonnepanelen maken deel uit van de woning en zorgen voor een lager verbruik.
Liefhebbers van de landelijke stijl komen hier volledig aan hun trekken. Alles werd ook tot in de puntjes afgewerkt en onderhouden!
De bewoners kozen voor een combinatie van duurzame technieken (o.m. vloerverwarming op het gelijkvloers en badkamer, zonnepanelen, ...) en kwalitatieve materialen (granieten werkblad, ingemaakte kasten, vrijstaand bad, houten binnendeuren, ...).
Indeling: inkomhal, toilet, lichtrijke leefruimte, prachtige keuken met ingebouwde Siemens toestellen en granieten werkblad, berging en aansluitend de garage.
Op het eerste verdiep vindt u drie volwaardige slaapkamers, een toilet en een badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele lavabo.
Tot slot vindt u op het tweede verdiep een polyvalente ruimte met talloze mogelijkheden: hobbykamer, speelhoek, bureauruimte, opbergruimte, ...
De tuin is volledig afgewerkt met onder meer een ruim zonneterras. U geniet van volledige privacy!
Er is een toegangspoortje naast de woning wat heel praktisch is voor fietsen, afvoer gras,...
Leuke optie: de bewoners beschikken op slechts 50m wandelafstand over een extra garagebox die eventueel mee kan aangekocht worden (+ € 25.000).
Verkoop onder verkooprechten, GEEN BTW van toepassing!
Is uw interesse gewekt? Bel nu naar het nummer 0498/45.30.15 of mail naar kurt@vastgoeddevos.be .
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de De Geuzen 18, 9991 Adegem.