Vrijheidstraat 58, 2000 Antwerpen
Over deze woning
Dit statige neoclassicistische herenhuis, gebouwd naar de hand van architect Florent Verbraeken, beschikt over alle laatste comfort. Met behoud van originele elementen zoals hoge plafonds, moulures, vloeren en lambrisering in Carraramarmer, werd het hele huis tot in de puntjes gerenoveerd. Genieten doet u op het terras, terwijl u ontspant in de meesterbadkamer met dubbele wastafel, vrijstaand design bad en inloopdouche. U bevindt zich op wandelafstand van het Koninklijk Museum Schone Kunsten, de Marnixplaats, het vernieuwde Zuidpark en talrijke hippe bars en restaurants. Bovendien zijn er ook UTP/TV bekabelingen voorzien naar alle ruimtes.
Omschrijving van de makelaar
Vrijheidstraat 58 - 2000 Antwerpen - Gelegen op wandelafstand van het Koninklijk Museum Schone Kunsten, de Marnixplaats, het vernieuwde Zuidpark en talrijke hippe bars en restaurants, bevindt zich dit statige neoclassicistische herenhuis naar de hand van architect Florent Verbraeken.
Tot in de puntjes gerenoveerd en met behoud van originele elementen, werd deze woning voorzien van alle laatste comfort.
Indeling:
U betreedt de woning via de indrukwekkende inkomhalmet hoge plafonds, originelemoulures, vloeren en lambrisering in Carraramarmer.Voortseen gastentoilet met handenwasser.
De uiterst lichte leefruimte werd tot in de puntjes afgewerkt en voorzien van nieuwe parketvloeren. De eetkamer met prachtige lichtkoepel en originele mozaïek tegel vloeit naadloos over in de volledig ingerichte keuken met Miele-toestellen (combi-oven, steamer, bordenwarmer,...).
Buiten ontspannen doet u op het terras van ca 12m2.
Op de tussenverdieping vindt u de master badkamer terug met dubbele wastafel, vrijstaand design bad en grote inloopdouche.
De gehele eerste verdieping doet dienst als master verdieping. De slaapkamer van ca 26m2 met prachtige erker en grote dressing zorgt voor alle comfort.
Op de tweede verdieping treft u de tweede ruime badkamer aan met dubbele wastafel, ligbad, douche en toilet.Verder nog één ruime slaapkamer voorzien van een gezellig balkon met zicht op de Marnixplaats.
De derde en tevens laatste verdieping huist drie ruime slaapkamers.
Een parkeerplaats iskan gehuurd wordenop een 200 meter van de woning.
Bijzonderheden:
- Volledig gerenoveerd
- Laag energieverbruik
- Toplocatie op loopafstand van tal van attracties en dichtbij in -en uitvalswegen
- UTP/TV bekabeling voorzien naar alle ruimtes
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds oktober 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.295.000, ofwel ± € 5.139 per m². Het pand dateert uit 1899. Het telt een bewoonbare oppervlakte van 252 m², 2 badkamers, 5 slaapkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Vrijheidstraat 58, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Vrijheidstraat 58, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel kost dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.