Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Eycklei 18-bus-6, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
213 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€765.000

Van Eycklei 18-bus-6 - 2018 Antwerpen - Riant en klassevol afgewerkt appartement van ca 213 m² in een statige residentie in art-décostijl van de hand van architect François Dens uit 1931. Ongetwijfeld één van de mooiste gebouwen op de Van Eycklei. Dankzij de ligging op de zesde verdieping is er vanuit de leefruimte een fenomenaal, onbelemmerd zicht op het Stadspark en de iconische gebouwen van Antwerpen. Hier wonen is het hele jaar door een beleving: leven in het hartje van de stad, zonder enige inkijk en met het Stadspark pal voor de deur. De grote raampartijen over de volledige gevelbreedte benadrukken het zicht van deze unieke setting. Het leefgedeelte aan de voorzijde werd volledig opengewerkt met een bar, maar kan ook perfect dienst doen als thuiskantoor of derde slaapkamer. De aparte leesruimte in de erker sluit aan op een gezellige TV-hoek in de tussenruimte. De vloeren in originele parket en hoge plafonds doorheen het appartement zorgen voor extra ruimtelijkheid van de al zeer ruime kamers en leefruimte met opengewerkte leefkeuken. Deze sluit naadloos aan op het eetgedeelte met toegang tot het terras en is volledig geëquipeerd met alle toestellen: oven, combi-oven, inductievuur, grote Amerikaanse ijskast met diepvries en vaatwasser. De inloopberging naast de keuken vormt een ideale ‘bijkeuken’, bovendien volledig ingericht als wasplaats en voorzien van een extra spoelbak. In de inkomhal bevinden zich ingemaakte vestiairekasten en gastentoilet. De nachthal leidt naar de rustige achterzijde met twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer geeft rechtstreeks uit op de ‘en suite’ badkamer met ligbad, aparte douche, dubbel lavabomeubel en een extra toilet en aansluitende dressingkamer met op maat gemaakte kasten. De tweede slaapkamer is voorzien van een lavabomeubel en eigen douchekamer met toilet.

Het appartement onderging recent een volledige renovatie. Airco en zonnescreens zijn voorzien. Een ruime, privatieve kelderberging is reeds in de verkoopprijs begrepen. Mogelijkheid tot aankoop van een inpandige autostaanplaats met laadpaal aan 35.000 Euro, excl. registratiebelasting. Verkoopprijs: 765.000 Euro, excl. registratiebelasting.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (157 kWh/m²). Online sinds oktober 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 765.000, ofwel ± € 3.592 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 213 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 765.000
Type
Huis
Bewoonbaar
213 m²
Prijs/m²
€ 3.592
EPC
157 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
15LLIYGOL9OT
Makelaar Code
5535789
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied

Ligging & buurt

Van Eycklei 18-bus-6, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: nee.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 15LLIYGOL9OT.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 765.000 euro.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.592 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 badkamers.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Eycklei 18-bus-6, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten