Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Lozanastraat 57, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
285 m² wonen
135 m² perceel
5 slaapkamers
3 badkamers
€1.095.000

Lange Lozanastraat 57 - 2018 Antwerpen - Gelegen in een rustige vertakking van de Lange Lozanastraat, een enkelrichtingsstraat, biedt dit prachtig gerenoveerde eengezinswoning sinds 2022 een unieke combinatie van comfort, luxe en energie-efficiëntie. Dankzij de recente totaalrenovatie, inclusief nieuwe elektriciteit, leidingen, ramen, deuren en isolatie, geniet u van een zorgeloos en warm thuis. De vloerverwarming strekt zich uit over de gehele benedenverdieping, wat een aangename warmte biedt op koude dagen.

De inzet van hoogwaardige materialen is duidelijk in elke ruimte en zorgt voor een elegante uitstraling. De hypermoderne keuken, uitgerust met de nieuwste apparatuur, biedt uitgebreide werk- en opbergmogelijkheden. Het huis beschikt over vijf ruime slaapkamers en een aparte kantoorruimte, ideaal voor thuiswerk of als studeerkamer. Daarnaast zijn er twee compleet ingerichte badkamers en een derde badkamer, voorbereid met leidingen, die wacht op uw persoonlijke touch. Het huis heeft ook een apart gastentoilet voor extra gemak.

De volledige onderkeldering van de woning biedt veel opbergruimte. De zonnige tuin is de perfecte plek voor ontspanning of buitenactiviteiten. De slaapkamers zijn bovendien voorzien van airconditioning, wat zorgt voor verkoeling tijdens warme nachten. Een extra pluspunt is de mogelijkheid om een nabijgelegen gehuurde garage over te nemen.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Antwerpen (2018) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1910. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.730. Het EPC-label is B (145 kWh/m²). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 285 m², 5 slaapkamers, een perceel van 135 m², 3 badkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.095.000, ofwel ± € 3.842 per m². Online sinds april 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.095.000
Type
Huis
Bewoonbaar
285 m²
Grond
135 m²
Bouwjaar
1910
Prijs/m²
€ 3.842
EPC
145 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.730
Referentie
0NPXTJ365CT7
EPC Certificaat
3207490
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/04/2024 Particulier €1.095.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Lozanastraat 57, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 0NPXTJ365CT7.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 145 kWh/m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De gevraagde prijs bedraagt 1.095.000 euro.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.842 euro per m².
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.730 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1910.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Lozanastraat 57, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten