Rue de Loncin 30 - 4340 Awans - ERA Labelimmo presenteert deze prachtige energiezuinige woning met een bewoonbare oppervlakte van 140m² gelegen in het dorp Awans. Het ligt dicht bij de belangrijkste wegen, met gemakkelijke toegang tot alle voorzieningen.
Gebouwd in 2021 met moderne afwerkingen, hoef je niets te doen om te genieten van het ultieme wooncomfort!
BTW verkoop mogelijk tot 31/12/2023! Mis het niet!
Het huis bestaat uit: op de begane grond, een grote garage van 56m² met kelder en bergruimte.
Op tuinniveau, een grote open ruimte van 70m² bestaande uit een woonkamer, eetkamer en prachtige volledig ingerichte keuken met erker op het zuiden met uitzicht op de tuin, een kantoor/slaapkamer en een apart toilet.
Op de bovenverdieping zijn er 3 ruime slaapkamers (16, 15 en 13m²) en een ruime badkamer met inloopdouche en toilet - met de mogelijkheid om een bad te installeren.
Het huis heeft ook een grote tuin van 230m² met betegeld terras.
Vloerverwarming via warmtepomp, fotovoltaïsche panelen, DV aluminium kozijnen van hoge kwaliteit met luiken. Thermische en akoestische isolatie van hoog niveau. Videofoon. Conforme elektriciteit. CO2 waterontharder. Regenwatertank. Verlichte gevel en terras. Zijtoegang tot de tuin.
EPB: A+ (12 kWh/m².an) n°20220215501298.
Vraagprijs: € 365.000 exclusief BTW, onder voorbehoud van aanvaarding door de eigenaar. Niet-contractuele informatie uitsluitend ter informatie. Deze advertentie vormt geen aanbod.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Rue de Loncin 30, 4340 Awans.