
J. De Meyerstraat 79, 8370 Blankenberge
J. De Meyerstraat 79 - 8370 Blankenberge - Dit pand word te koop aangeboden aan een vanaf prijs gelijk aan 180 000,- . Elk voorstel gelijk aan of hoger dan de vanaf prijs zal voorgelegd worden aan de eigenaar die deze al dan niet kan aanvaarden.
OPEN BEZOEK MOMENT 20/04/2024 VAN 10U00 TOT 11U30
Op een uitstekende ligging op amper 10 minuten wandelen van de jachthaven en zeedijk; vinden wij deze te renoveren woning terug met veel potentieel.
Met maar liefst 7 slaapkamers verdeeld over de 2 bovenverdiepingen kan deze woning zeker in aanmerking komen voor een grootgezin, na wat renovatiewerken als opbrengsteigendom of kunnen de slaapkamers samengevoegd worden om in te delen als dressing, bureel, opslagplaats etc... Het gelijkvloers bestaat uit de inkomhal, woonkamer, eetkamer, keuken en koer.
Extra troeven:
Bezoek inplannen? Neem gerust contact op met Charline Henry (BIV 517.511) via Charline@eraservimo.be // 0499 690 700 // of via de knop 'contacteer de makelaar'.
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de J. De Meyerstraat 79, 8370 Blankenberge.