Kumtichsestraat 52 - 3370 Boutersem - [[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 21/9 VAN 14:30 TOT 15:30 ]]
Te renoveren, open bebouwing op een west georiënteerd perceel van 20are 62ca. De woning heeft een straatbreedte van 21m. Zeer goed gelegen in een groene en rustige omgeving en op 10min van E40 Brussel/Luik.
De woning omvat op het gelijkvloers: inkomhal, leefruimte, eetkamer, keuken (gaskookplaat, dampkap, en enkele spoelbak), berging en veranda.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers, berging en badkamer met douche, enkele wastafel en toilet. De zolderverdieping is toegankelijk via valluik. De woning is gedeeltelijk onderkelderd.
Er is een groot bijgebouw van 8m X 4m, ideaal voor zelfstandige om materiaal te stockeren of als werkatelier.
EPC label E, renovatieverplichting! Zoldervloerisolatie, enkele beglazing hout, centrale verwarming op gas en warm water via gasgeiser.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.