Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rue de la Madeleine 47, 1000 Brussel

Huis in Brussel
7 slaapkamers
€750.000

Rue de la Madeleine 47 - 1000 Brussel - Dit handelspand, vandaag ingericht als kunstgalerij, met wooneenheid; voor- en achterhuis biedt tal van mogelijkheden op een toplocatie. Gelegen op enkele meters van het Centraal station: Gelijkvloers: tentoonstellingsruimte, traphal, WC, een ontvangstruimte met bar en een berging met kitchenette. 1ste verdieping: traphal, WC, 2 tentoonstellingsruimtes. 2de verdieping: traphal, WC, 2 tentoonstellingsruimtes. 3de verdieping: traphal en een voor- en achterkamer, keuken, douchekamer. Achterhuis: 3 opslagruimtes/tentoonstellingsruimtes. Volledig onderkelderd. De begeerde locatie, de multifunctionaliteit van de ruimtes en de lichtinval zijn maar enkele van de vele troeven van dit mooie project.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Brussel (1000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 7 slaapkamers. Het pand dateert uit 1900. Het EPC-label is F (928 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 750.000. Online sinds januari 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750.000
Type
Huis
Bouwjaar
1900
EPC
928 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
N12T7Z851IMQ
Makelaar Code
900
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Gemengd woongebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/01/2024 5th Corner €750.000
10/01/2024 5th Corner €750.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Rue de la Madeleine 47, 1000 Brussel

Veelgestelde vragen over dit pand

Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1900.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Gemengd woongebied.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 750.000 euro.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 928 kWh/m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 7 slaapkamers.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Ja.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Rue de la Madeleine 47, 1000 Brussel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brussel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten