Rue de la Source 71, 6010 Couillet
Rue de la Source 71 - 6010 Couillet - TERRAIN AVEC PERMIS OCTROYE ( MARS 2022) POUR LA CONSTRUCTION 2 HABITATIONS JUMELEES
HABITATION ( /- 6M DE FACADES):
CONTRE-BAS DE LA VOIRIE: SEJOUR (SALON, SALLE A MANGER) AVEC CUISINE OUVERTE, BUANDERIE, WC, TERRASSE JARDIN
RDC: HALL D'ENTREE, GARAGE, VESTIARE, WC, CHAMBRE AVEC SALLE DE BAIN PRIVATIVE
1ER: HALL DE NUIT, 3 CHAMBRES, SALLE DE BAIN
2EME ( COMBLE): GRENIER (AMENAGEABLE)
DOSSIER DISPONIBLE SUR DEMANDE - PERMIS OCTROYE ( DEMOLITION D'UN GARAGE ET CONSTRUCTION DE DEUX MAISONS JUMELEES) PAR LE COLLEGE COMMUNAL EN 2022 --
Kerngegevens van dit pand
Dit huis, gelegen in Couillet (6010), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds augustus 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 75.000.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de la Source 71, 6010 Couillet
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue de la Source 71, 6010 Couillet
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Couillet.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.