Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kouter 29, 9800 Deinze

Huis in Deinze
279 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€207.000

Over deze woning

Deze te renoveren woning met veel potentieel bevindt zich op een paar minuten van het centrum van Deinze, centraal en makkelijk bereikbaar. Het verrassend ruime interieur biedt talrijke mogelijkheden voor renovatie of opfrissingswerken. Het huis, dat vrij is van asbest, heeft een energieklasse E, wat kan leiden tot mogelijke subsidies of renteloze leningen bij renovatie. Bovendien heeft de royale tuin een bijgebouw dat toegankelijk is via de oprit aan de achterkant, wat extra kansen biedt. Dit is het perfecte huis voor wie zijn huis wil personaliseren door middel van een moderne en energiezuinige renovatie. (Dit pand kan onderworpen zijn aan de renovatieverplichting die de Vlaamse overheid oplegt aan residentiële gebouwen. Voor meer informatie kunt u terecht op de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap.)

Omschrijving van de makelaar

Kouter 29 - 9800 Deinze - Op te frissen woning met potentieel
Op slechts enkele minuten van Deinze-centrum geniet je hier een uitstekende bereikbaarheid met een centrale ligging.
Verrassend ruim biedt deze woning een mooie basis voor renovatie- of opfrissingwerken.
Met een energiescore E kan je bovendien rekenen op heel wat subsidies of renteloze leningen voor de renovatie. De woning is asbestvrij en brengt dus in dat kader ook geen extra verplichtingen mee tijdens de eventuele opfrissingswerken.
De ruime tuin heeft een bijgebouw dat toegankelijk is via de oprit achteraan de woning. Een handige extra die heel wat bijkomende mogelijkheden biedt.
Dit is een woning die ideaal is voor wie zijn eigen stempel wil drukken met een eigentijdse en energetische renovatie.
(Dit pand kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap.)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 207.000
Type
Huis
Grond
279 m²
EPC
425 kWh/m² E
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 200
Referentie
ZDXV500K7JMG
Makelaar Code
17503
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Kouter 29, 9800 Deinze

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kouter 29, 9800 Deinze Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten