Avenue De La Couronne - Kroonlaan 177, 1050 Elsene
Over deze woning
**VERKOCHT** Dit prachtige appartement is gelegen op de eerste verdieping van een charmant herenhuis in Couronne. Het appartement, dat aan zeer lage kosten wordt aangeboden, werd volledig gerenoveerd in 2023-2024. Het bestaat uit een inkomhal, een apart toilet en een ruime woonkamer van ongeveer 40m² die uitgeeft op een balkon. De hypermoderne Amerikaanse keuken, voorzien van een granieten werkblad, maakt het plaatje compleet. Daarnaast beschikt het appartement over een slaapkamer met een eigen doucheruimte waarin ook een wc en wasmachineaansluiting voorzien zijn. De elektrische installatie voldoet aan de laatste normen; er is een nieuwe condenserende gasboiler geïnstalleerd en voor uw veiligheid is er een beveiligde deur en videofoon. De mooie afwerking met half massief parket en dubbele beglazing zorgen voor extra comfort. Tot slot is er nog een fietsenstalling en een grote kelder. Bij de authentieke akte krijgt de koper een dossier met garanties over de werken. De verkoop gebeurt onder het stelsel van registratierechten van 12,5% (mogelijkheid tot vrijstelling). Het appartement is onmiddellijk beschikbaar. Mis deze kans niet! Energieprestatiecertificaat (EPC) C met 143 kWh/m²/jaar. Opgelet: dit is een informatieve beschrijving, niet contractueel en onder alle voorbehoud. MAKELAARS WORDEN BELEEFD VERZOCHT ZICH TE ONTHOUDEN!!
Omschrijving van de makelaar
Avenue De La Couronne - Kroonlaan 177 - 1050 Elsene - **VENDU** Couronne - Situé au 1er étage dans une belle maison de maître à très faible charges, superbe appartement entièrement remis à neuf en 2023-2024 se composant d’un hall d’entrée, wc séparé, grand salon de /- 40 m² donnant sur un balcon, cuisine américaine super-équipée (plan de travail en granit), une chambres à coucher. avec salle de douche privative (avec wc et empl. machine à laver). Nouvelle installation électrique conforme, nouvelle chaudière au gaz à condensation, vidéophone, porte sécurisée, parquet semi-massif, double vitrage, local vélo et grande cave. Un dossier de garanties sur travaux sera remis à l’acquéreur à l’acte authentique. Vente sous régime des droits d'enregistrements 12,50 % (abattement possible). Libre immédiatement, à ne pas manquer !! Infos et visites au 0485/ 47.47.71. PEB C- 143 kWh/(m²/an)
Annonce informative, non contractuelle et sous toutes réserves. AGENCES S’ABSTENIR ABSOLUMENT !!
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Elsene (1050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 80 m². Het EPC-label is B (153 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 350.000, ofwel ± € 4.375 per m². Online sinds maart 2024.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue De La Couronne - Kroonlaan 177, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue De La Couronne - Kroonlaan 177, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de vraagprijs van dit pand in Elsene?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Vergelijkbare panden te koop in Elsene
Recent verkocht in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.