Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Eggestraat 9, 2440 Geel

Huis in Geel
1200 m² perceel
4 slaapkamers
2 badkamers
€470.000

Over deze woning

Te koop: Ruime woning met 4/5 slaapkamers, inclusief een grote veranda en een flinke vrijstaande garage, gelegen aan het uiteinde van een doodlopende straat in Geel-Stelen. De woning heeft onlangs vernieuwingen ondergaan, waaronder de installatie van een nieuwe keuken en ruime veranda. Er zijn vijf kamers waarvan één op de begane grond en één ingericht als dressing. Andere kenmerken zijn twee badkamers, een apart toilet, ruime kelder, zolder en een grote garage geschikt voor twee auto's, fietsen en extra opslag op de zolder. Daarnaast beschikt de woning ook over een omvangrijke oprit met plek voor meerdere auto's. De tuin is goed verzorgd en biedt diverse mogelijkheden. De woonoppervlakte bedraagt ongeveer 220 m² en het perceel is ongeveer 12 are groot. De woning is uitgerust met twee waterputten (2500 en 3000 liter) en werd gebouwd in 1985. De lage EPC-waarde van 206 (C) is te danken aan 28 zonnepanelen en verschillende warmtepompen. De elektriciteit voldoet aan de voorschriften en het pand heeft een asbestveiligheidscertificaat. De toegangen tot de E313, Geel Oost en West, zijn gemakkelijk te bereiken.

Omschrijving van de makelaar

Eggestraat 9 - 2440 Geel - Aangeboden: Een ruime gezinswoning met 4/5 slaapkamers, grote veranda en zeer ruime vrijstaande garage op het einde van een doodlopende straat in Geel-Stelen. De woning werd recent deels vernieuwd, hierbij werd een nieuwe keuken en grote veranda geïnstalleerd. Er zijn 5 (slaap)kamers waarvan één op de benedenverdieping en één ingericht als dressing. Verder beschikt de woning over 2 badkamers, 1 apart toilet, ruime kelder, zolder en grote garage voor 2 wagens en fietsen zolder., tevens is er een ruime oprit met plaats voor meerdere wagens. De tuin is goed onderhouden en biedt verschillende mogelijkheden.
Het woonoppervlakte is ong. 220 m² en het perceel is ong. 12 are groot. Er zijn twee waterputten aanwezig (2500 en 3000 liter) en de woning werd gebouwd in 1985. De woning heeft een lage EPC waarde van 206 (C) dankzij o.a. 28 zonnepanelen en meerdere warmtepompen. De elektriciteit is conform en de woning werd asbestveilig gekeurd.
De opritten Geel Oost en West van de E313 zijn vlot bereikbaar.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Geel (2440) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 470.000. Het EPC-label is C (207 kWh/m²). Online sinds september 2023. Het telt een perceel van 1.200 m², 4 slaapkamers, 2 badkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 470.000
Type
Huis
Grond
1200 m²
EPC
207 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
JZ3SQHB3EIYT
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/09/2023 Particulier €470.000
23/09/2023 C21 Immo Invest €470.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Eggestraat 9, 2440 Geel

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 badkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is JZ3SQHB3EIYT.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 207 kWh/m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 slaapkamers.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Geel?
Dit pand wordt aangeboden voor 470.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Eggestraat 9, 2440 Geel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten