Home Huis 2440 Geel
Retieseweg 32



immo Kaart

Retieseweg 32, 2440 Geel

Huis in Geel
695 m² wonen
8500 m² perceel
5 slaapkamers
€950.000

Retieseweg 32 - 2440 Geel - Statig te renoveren (doch uiterst goed onderhouden) landhuis “Berkven hoeve” uit 1966 door architect Stanny Dietvorst met o.a. 5 slaapkamers, 3 badkamers, een conciërge-/dienstvertrek, dubbele garage, buitenzwembad en mooi aangelegde tuin (Wirtz) met boomgaard op een royaal villaperceel van ca. 8.500m².

Gelijkvloerse verdieping
Imposante inkomhal op natuurstenen kerkvloer toegang tot de vestiaire en het gastentoilet. De houten kasteeldeur leidt u naar de leefruimte. Deze baadt in het natuurlijk daglicht, en is opgedeeld in de woonkamer (52m²) en zitbar, bibliotheek (14m²), met openhaard en eetkamer ( 23m²). Aansluitend is er een tweede leefruimte (20m²) de aanpalende hall met dienstingang geeft toegang tot de keuken (15m²), wasplaats/badkamer en voorraad-ruimte. Verder nog een bureau, ruime kelder met technische ruimte en wijnkelder.

Eerste verdieping
Masterbedroom (38m²) met ingemaakte kasten, dressing en ensuite badkamer met douche, ligbad en dubbele wastafel. Vervolgens nog 2 volwaardige slaapkamers (13 en 12m²) met aanpalende badkamer. In de conciërge-/dienstvertrekken nog twee slaapkamers ( 29 en 11m²) en volledig uitgeruste badkamer. Tot slot nog een riante (berg-)zolder.

Buitengebeuren
De tuin is volledig aangelegd door architect Jaques Wirtz in 1985 en is veel besproken in toepasselijke vakliteratuur, alsook verscheen deze award-winning tuin regelmatig op tv en werd deze destijds voorzien van een boomgaard, rozentuin, bloemenweide,.. Het buitenzwembad is enkele jaren geleden buiten werking gesteld. Aan de woning is er een rustgevend zonneterras op steen, afkomstig van het voetpad voor het koninklijk paleis te Brussel Het perceel is tenslotte volledig omheind en heeft aan de voorzijde een automatische smeedijzeren poort.

Bijzonderheden
- Verwarming op stookolie met een tank van 10.000L
- Zeer hoogwaardige afwerking bijzondere elementen
- Enkele beglazing
- Alarmsysteem aangesloten op een alarmcentrale
- Conciërge-/ Dienstvertrekken
- Doorheen de jaren uitzonderlijk goed onderhouden
- Irrigatiesysteem voor de tuin

Interactief grondplan: http://deboerenpartners.virtimmocontent.be/start-visit/2937

Kenmerken
Status: Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.

Financieel
Vraagprijs
€ 950.000
Algemeen
Type
Huis
Bouwjaar
1966
Grond oppervlakte
8500 m2
Bewoonbare oppervlakte
695 m2
Referentie
EPVRZAQ567F6
Makelaar Code
21727 MMB
EPC Waarde
647 kWh/m2
EPC Label
F
EPC Certificaat
20211029-0002484866
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwk. vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
n/a
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Verkavelingsvergunning
Bestemming
woongebied
Overstromingsgebied
Niet gelegen in overstromingsgevoelig gebied
Prijs Geschiedenis
25 Jan 2023
€950.000 / De Boer & Partners
01 Jun 2022
€1.050.000 / De Boer & Partners

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Retieseweg 32, 2440 Geel.


Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com