Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ledebergstraat 7, 9050 Gentbrugge

Huis in Gentbrugge
87 m² wonen
30 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€199.000

Ledebergstraat 7 - 9050 Gentbrugge - * Verkoop onder instelprijs
Top opportuniteit: deze gezellige woning bevindt zich in het bruisende centrum van Ledeberg en is volledig instapklaar. Beneden vinden we een lichtrijke en ruime eetkamer met aansluitend een geïnstalleerde, open keuken met een aparte berging.
Op de 1ste verdieping is er een zeer eigentijds ingerichte leefruimte met een volledige wand met ingemaakte kasten én met een praktische bureautafel. Achteraan vinden we dan de badkamer met douche, lavabomeubel en toilet. Verder is er op deze verdieping een dressing die eveneens een aansluiting voor een wasmachine heeft. De leefruimte op de 1ste verdieping kan, indien gewenst, ook omgevormd worden tot een tweede slaapkamer.
Op de tweede verdieping is er een ruime en romantische slaapkamer.
Deze charmante woning is ideaal als starterswoning, is ook geschikt voor studerende kinderen en is eveneens een interessante investering.
Wilt u het pand zelf komen ontdekken Bel dan snel naar ons nummer 09 225 50 50 voor een afspraak op onze kijkdag. De plaatsen zijn beperkt!
*Een instelprijs is een minimumprijs die de verkoper vooropstelt. Enkel biedingen (onder gesloten omslag) hoger dan deze prijs worden voorgelegd aan de verkoper, die het bod al dan niet kan aanvaarden

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Gentbrugge (9050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 639. Het werd gerenoveerd in 2012. Het EPC-label is F (809 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 199.000, ofwel ± € 2.287 per m². Je vindt er 1 slaapkamer, een perceel van 30 m², een bewoonbare oppervlakte van 87 m², 1 badkamer. Online sinds juli 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.000
Type
Huis
Bewoonbaar
87 m²
Grond
30 m²
Prijs/m²
€ 2.287
EPC
809 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 639
Referentie
C69YOPC90QF2
Makelaar Code
3278808
EPC Certificaat
20220419-0002585588-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
11/07/2022 I-moov €199.000
04/07/2022 I-moov €229.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ledebergstraat 7, 9050 Gentbrugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 809 kWh/m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 slaapkamer.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 639 euro.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 87 m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Gentbrugge?
De vraagprijs is 199.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.287 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ledebergstraat 7, 9050 Gentbrugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten