Hasseltse Beverzakstraat 8, 3500 Hasselt
Over deze woning
Bij ImmoFusion is open huis elke dag van de week. Klik gewoon op onze 3D-rondleiding en ervaar het gevoel dat je zelf door deze prachtige, recent gebouwde instapklare woning in Zonhoven wandelt. Deze woning geniet een uitstekende ligging met gemakkelijke verbindingen naar de E313/E314 en biedt alle comfort die je nodig hebt na een drukke werkdag. De woning verwelkomt je met een ruime ontvangsthal, gastentoilet en een vaste natuurstenen trap naar de bovenverdieping. De woon- en leefruimte staat in directe verbinding met een moderne open keuken, volledig uitgerust met inbouwtoestellen. Aangrenzend vinden we een praktische wasplaats en bergruimte. Dankzij de grote schuiframen loop je zo de tuin in, die zorgt voor een overvloed aan natuurlijk licht binnenshuis. De bovenverdieping telt drie ruime slaapkamers, afgewerkt met onderhoudsvriendelijke parkettegels. De comfortabele badkamer wordt gekenmerkt door een dubbele wastafel en inloopdouche. Daarnaast is er alvast een aansluiting voorzien om een ligbad te installeren. Er is ook een apart toilet beschikbaar. Een extra troef is de ruime zolder, die nog mogelijkheden biedt om twee extra slaapkamers of een grote hobbyruimte in te richten naar eigen voorkeur. Het hele huis, inclusief slaapkamers en badkamer, is voorzien van vloerverwarming. Daarbovenop beschikt de woning over zonnepanelen. De woning scoort met verschillende pluspunten zoals het feit dat ze nieuw gebouwd is, het vele natuurlijke licht door de grote ramen, ventilatie type D, een E-peil van slechts 28, zonnepanelen, de vlotte verbinding met belangrijke verbindingswegen, de zuidwestelijke oriëntatie van de tuin, drie ruime slaapkamers en een waterput van maar liefst 5000 liter. Meer details vind je op onze website, immofusion.be.
Omschrijving van de makelaar
Hasseltse Beverzakstraat 8 - 3500 Hasselt - Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-TOUR.
Ervaar vastgoed alsof je er zelf doorloopt!
Deze recente woning is meer dan instapklaar en bevindt zich in Zonhoven waar u een makkelijke verbinding heeft tussen Hasselt en Eindhoven en naar de E313/E314. Deze woning is duurzaam en biedt alle comfort om na een drukke werkdag thuis te komen.
Bij het betreden van de woning komen we in de ruime hal met gasten toilet en vaste trap naar de eerste verdieping. Links hebben we de woon-leefkamer die meteen in verbinding staat met de open moderne keuken die voorzien is van alle inbouwtoestellen. Overal dooreen de woning werder degelijke materialen gebruikt. Aan de keuken grenst ook een ruime berging die ook dient als wasplaats.
Door de directe verbinding met de tuin die via een grote schuifraam in de leefruimte te bereiken is, geniet u van veel natuurlijk lichtinval.
De bovenverdieping is te betreden via de vaste trap in natuursteen waar we 3 ruime kamers vinden voorzien van parkettegel wat heel onderhoudsvriendelijk is. Ook de badkamer die voorzien is van een dubbele wastafel en inloopdouche biedt alle comfort. Hier is ook reeds de aansluiting voorzien om een ligbad te plaatsen. Op deze verdieping bevindt zich nog een tweede apart toilet.
De woning heeft een volledige zolder die te bereieken is via een vaste trap. Hier is nog ruimte voor 2 volwaardige slaapkamers of een ruime hobbykamer die in te richten is naar keuze.
De begane grond, de slaapkamers en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming en de woning is voorzien van zonnepanelen. Als dit alles nog niet overtuigend genoeg is heeft de woning ook nog eens een ideale locatie nabij winkels en bereik je het centrum van Hasselt binnen 5minuten.
Pluspunten:
- Nieuwbouw
- Vaste trap naar de zolder met 2 extra kamers
- Veel licht door de grote ramen in de leefruimte
- Ventilatie D
- E-peil 28
- Zonnepanelen
- Goede verbinding met verbindingswegen
- Zuid-West gerichte tuin
- Waterput van 5000L
Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of kom gewoon binnen op ons kantoor, steeds welkom!
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Hasselt (3500) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 188 m², een perceel van 500 m². Het pand dateert uit 2023. Het EPC-label is A (28 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 439.000, ofwel ± € 2.335 per m². Online sinds april 2024.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hasseltse Beverzakstraat 8, 3500 Hasselt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hasseltse Beverzakstraat 8, 3500 Hasselt
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel kost dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is de EPC waarde?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.