Martelarenlaan 48, 3500 Hasselt
Martelarenlaan 48 - 3500 Hasselt - Dit charmant herenhuis kan u terugvinden aan de Hasseltse Boulevard ter hoogte van het Kolonel Dusartplein.
De gunstige ligging tegenover de Provinciale Bibliotheek van Hasselt, de tweewekelijkse markt en op wandelafstand van de Hasseltse Grote Markt is een grote troef!
Het herenhuis werd reeds 10 jaar geleden gerenoveerd, heeft per etage een terras en bovendien een mooi ommuurde stadstuin.
U kan het pand ook eventueel indelen als een gelijkvloers handelspand met duplex-bovenwoning ofwel gelijkvloers 1 slaapkamer-appartement en duplex-bovenwoning.
Enkele kenmerken van het pand: deels houten en aluminium ramen met grotendeels dubbele beglazing, houten tussenvloeren, videofoon aanwezig, …
Om uw wagen te parkeren heeft u de mogelijkheid om een ondergrondse autostandplaats te huren in de directe nabijheid namelijk het Q-park Dusart voor
€ 1386,84/jaar (7/7 en 24/24). U kan genieten van een subsidie waardoor u ongeveer
€ 600/jaar betaalt als u hier gedomicilieerd bent.
=> Gelijkvloers appartement (113m² 100m² tuin)
- Aparte inkomhal
- Leefruimte met parketvloer
- Open keuken ingericht met dubbele spoelbak, afzuigkap, kookplaat, oven en vaatwasser
- Vanuit de keuken heeft u toegang tot de stadstuin
- Apart toilet
- Eén slaapkamer
- Badkamer voorzien van een inloopdouche, wastafel en een aansluiting voor wasmachine en droogkast
- Berging
- Stadstuin met betegeld terras en tuinberging en tuin, tuinberging
=> Duplex - bovenwoning (205m² 11m² terras 30m² dakterras)
Eerste verdieping
- Aparte inkomhal met vestiaireruimte/bureel
- Leefruimte met eethoek en toegang tot het overdekt terras
- Keuken ingericht met koelkast, combi-oven, kookplaat, afzuigkap, enkele spoelbak en de voorziening voor aansluiting vaatwasser is aanwezig
- Apart toilet
- Eén slaapkamer
- Badkamer voorzien van ligbad en enkele wastafel
Tweede verdieping
- Apart toilet
- Slaapkamer met toegang tot het dakterras aan de achterzijde
- Ruim dakterras
Derde verdieping
- 2de of 3de slaapkamer met vide en badkamer voorzien van ligbad en enkele wastafel
- Zolderruimte
=> Kelder
Het pand is volledig onderkelderd en per appartement voorzien van een aparte C.V.-ketel op aardgas (2008) alsook van aparte meters voor de nutsvoorzieningen water, elektriciteit en gas.
Kerngegevens van dit pand
Dit huis, gelegen in Hasselt (3500), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (238 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 2.360. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 575.000, ofwel ± € 1.808 per m². Online sinds juli 2020. Het werd gerenoveerd in 2010. Het omvat 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 318 m², een perceel van 230 m², 3 badkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Martelarenlaan 48, 3500 Hasselt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Martelarenlaan 48, 3500 Hasselt
Veelgestelde vragen over dit pand
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Hasselt?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.