Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Tomstraat 48, 3500 Hasselt

Huis in Hasselt
150 m² wonen
765 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€465.000

Tomstraat 48 - 3500 Hasselt - Ligging:
Wonen langs de Tomstraat 48 te Rapertingen, dat is buitenstappen in een familiale omgeving midden in het groen en thuiskomen in een knappe gerenoveerde woning op circa 8are. Het is hier zeer rustig wonen, maar dit doet zeker geen afbreuk aan de vlotte bereikbaarheid van het centrum van Hasselt en de oprit van de autostrade.Deze woning werd enkele jaren geleden door de huidige eigenaars helemaal omgetoverd tot dit uniek geheel. De droom van velen en binnenkort misschien werkelijkheid voor jou. De woning kan rekenen op een totale woonoppervlakte van bijna 150 vierkante meter (excl. kelder).

Indeling:
Deze woning onderging een totaalrenovatie. Hierdoor is het vandaag de dag een instapklaar geheel dat menig harten zal bekoren. Zwarte raamkozijnen, warme parketvloeren, een doorkijkhaard, een gietijzeren deur, ... Deze woning heeft het allemaal! De eigenaars kozen voor duurzame en kwalitatief hoogstaande materialen doorheen de hele woning.

We komen binnen via de inkomhal met gastentoilet.De leuke vintage tegeltjes in combinatie met de gietijzeren deur, die toegang geeft naar de woonkamer, leggen hier meteen de toon.
De woonkamer is opgedeeld in drie ruimtes. Een bureel-ruimte, een zithoek en een polyvalente ruimte die eventueel dienst kan doen als speelhoek, hobbykamer, of theehoekje.
Al deze ruimtes zijn voorzien van een warme parketvloer. Deze vloer in combinatie met de doorkijkhaard (bedienbaar via de smartphone) zorgen voor de nodige warmte en gezelligheid. De keuken situeert zich achteraanen beschikt over veel lichtinval en een fenomenaal zicht over de tuin en achterliggende weilanden. Hier werd dan weer gekozen voor een prachtige natuurstenen vloer en tablet. De keukenis volledig uitgerust met Miele toestellen en tevens voorzien van een Aga gasvuur met 6 kookpitten en 4 ovens. Hier kan iedere hobbykok zich naar hartenlust uitleven terwijl de gasten ongeduldig afwachten met een aperitiefje aan de toog.

Via de houten trap bereiken we makkelijk de eerste verdieping waar we twee zeer ruime slaapkamers terugvinden en een badkamer uitgerust met dubbele lavabo, inloopdouche, ligbad en toilet. Hebt u nood aan nog een derde slaapkamer Dan kan deze ingericht worden op de zolderruimte mits installeren van een vaste trap.

Fietsen, uw voorraad, wasmachine en andere overbodige spullen kan u makkelijk kwijt in de kelder die tevens onder de gehele woning loopt.

Tot slot is de onderhoudsvriendelijke tuin met zicht op de achterliggende weilanden absoluut de kers op de taart! Hier kan u heerlijk genieten van de rust en de natuur!

Bent u dus opzoek naar een centraal gelegen, instapklare woning midden in het groen Kom dan zeker een kijkje nemen! Contacteer ons kantoor via 011/30 50 50 of stuur een mailtje naar catherine@immogroep5.be

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Hasselt (3500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 465.000, ofwel ± € 3.100 per m². Je vindt er een perceel van 765 m², een bewoonbare oppervlakte van 150 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers. Het EPC-label is C (241 kWh/m²). Het werd gerenoveerd in 2017. Online sinds juni 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 465.000
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Grond
765 m²
Bouwjaar
1961
Prijs/m²
€ 3.100
EPC
241 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/06/2021 Immo Groep 5 €465.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Tomstraat 48, 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.100 euro per m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 241 kWh/m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Hasselt?
De vraagprijs is 465.000 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 7309020210612075045.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 150 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Tomstraat 48, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten