Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Acaciastraat 16, 3530 Houthalen-Helchteren

Huis in Houthalen-Helchteren
170 m² wonen
468 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€249.000

Acaciastraat 16 - 3530 Houthalen-Helchteren - VOLLEDIG GERENOVEERDE WONING -170m2 met 3 SLK en TUIN Op deze rustige locatie in Houthalen, zeer centraal gelegen richting de autosnelweg, verschillende buurtwinkels en de verbindingsweg (Grote Baan) naar Hasselt of Eindhoven, werd in de jaren 40 deze charmante rijwoning geconstrueerd. In de Acaciastraat, een zijstraat van de Koolmijnlaan, schuilt achter de lichte voorgevel een woonoppervlakte van maar liefst 170m2 ! De huidige eigenaars staken de woning in 2012 volledig in een nieuw jasje; zo kreeg de originele woning achteraan een ruime oppervlakte erbij met een open keuken, alle leidingen werden vernieuwd, het dak en de gevel geïsoleerd, nieuwe ramen geplaatst, de badkamer volledig vernieuwd en de tuin heraangelegd. Op deze manier behaalt de woning een mooie energiescore van 221 kWh/m2 . Een immens ruimtelijk gevoel komt je tegemoet als je de woonkamer binnen wandelt. Zithoek, eetplaats en keuken werden met elkaar verbonden en overladen met daglicht door de twee lichtkoepels die in het plafond voorzien werden. De ruime, volledig uitgeruste leefkeuken, kijkt uit op het terras. Via het schuifraam breng je hier in een mum van tijd een aperitiefje op tafel voor je gasten. Een handige berging langs de keuken, zorgt ervoor dat alle voorraad gemakkelijk kan opgeborgen worden. Verder kunnen we op het gelijkvloers de badkamer terugvinden met een inloopdouche, toilet en twee design lavabo's. De eerste etage telt twee slaapkamers van respectievelijk 13m2 en 15m2 . De masterbedroom is uitgerust met een ruimte voor een dressing. Een extra toilet en lavabo zorgen op deze verdieping 's nachts voor extra comfort. Op de tweede etage werd nog een knap afgewerkte zolderkamer met 2 veluxramen geïnstalleerd. Om de wagen te parkeren is er meer dan voldoende gelegenheid voorzien, zowel voor de woning als achteraan. De garage met automatische poort is toegankelijk via een servitudeweg achter de woning. Kinderen kunnen naar hartenlust spelen in de omheinde tuin.U hoeft enkel de koffers in te pakken zodat u zonder zorgen een nieuwe thuis creëert! Neem snel contact op met ons kantoor viaof

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Houthalen-Helchteren (3530) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 3 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 170 m², een perceel van 468 m². Het werd gerenoveerd in 2012. Het EPC-label is C (221 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 249.000, ofwel ± € 1.465 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 593. Online sinds januari 2020.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 249.000
Type
Huis
Bewoonbaar
170 m²
Grond
468 m²
Bouwjaar
1948
Prijs/m²
€ 1.465
EPC
221 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 593
Referentie
5910120200129141734
Makelaar Code
3840610
EPC Certificaat
20200128-0002241412-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Acaciastraat 16, 3530 Houthalen-Helchteren

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 5910120200129141734.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.465 euro per m².
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 593 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 170 m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1948.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Acaciastraat 16, 3530 Houthalen-Helchteren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houthalen-Helchteren.

Bijkomende informatie

Marktcijfers in Houthalen-Helchteren

€384.319gem. huis te koop
€270.190gem. appartement te koop
Alle vastgoedprijzen & prijsevolutie in Houthalen-Helchteren →

Vergelijkbare panden te koop in Houthalen-Helchteren

Recent verkocht in Houthalen-Helchteren

Terug naar resultaten