Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Canadastraat 1, 3530 Houthalen-Helchteren

Huis in Houthalen-Helchteren
120 m² wonen
2 slaapkamers
€199.000

Canadastraat 1 - 3530 Houthalen-Helchteren - Ligging - omgeving: De woning is gelegen in Houthalen Oost. Via de Weg naar Zwartberg is er een heel vlotte bereikbaarheid. De oprit van de E314 is gelegen op 1,5km. Scholen, winkel, openbaar vervoer, sportcomplex. liggen op wandelafstand. Het is een heel kindvriendelijke omgeving. Beschrijving: Het betreft hier een gelijkvloerse woning. Er is een zeer ruime living met aansluitend een eetplaats. De keuken is voorzien van de nodige toestellen. Er zijn 2 ruime slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. De zolderverdieping doet momenteel dienst als opslagruimte, deze kan omgebouwd worden tot extra slaapkamer. Verder is er nog een ruime veranda die zuidelijk georinteerd is. Er is een dubbele garage voorzien langs de woning. De aangelegde tuin beschikt over een tuinhuisje.: Neem vrijblijvend contact op met ons kantoor voor een bezichtiging.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.000
Type
Huis
Bewoonbaar
120 m²
Bouwjaar
1966
Prijs/m²
€ 1.658
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/11/2011 -- €199.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Canadastraat 1, 3530 Houthalen-Helchteren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Canadastraat 1, 3530 Houthalen-Helchteren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houthalen-Helchteren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten