Hortensialaan 84, 8300 Knokke-Heist
Hortensialaan 84 - 8300 Knokke-Heist - Exclusieve nieuwbouwvilla met zwembad op zuidgericht perceel van 991 m².In een residentiële en uiterst rustige villawijk bevindt zich deze hoogwaardig afgewerkte nieuwbouwvilla. Gelegen op een prachtig zuidgericht perceel van 990 m² geniet deze eigendom van maximale privacy, lichtinval en een sublieme tuinbeleving met zwembad.GelijkvloersVia de imposante inkomdeur betreedt u de ruime inkomhal met op maat gemaakte vestiairekasten. Dankzij de grote raampartijen baadt de leefruimte in natuurlijk licht en geniet u van een prachtig zicht op de aangelegde tuin. De uitzonderlijk ruime leefkeuken met eetplaats is afgewerkt met hoogwaardige materialen en uitgerust met luxueuze, kwalitatieve toestellen. Grote schuiframen geven toegang tot het overdekt terras met geïntegreerde BBQ, perfect voor lange zomeravonden.Via de leefruimte bereikt u de magnifiek aangelegde tuin met zonovergoten terras en een verwarmd zwembad.Aparte bureauruimte met ingemaakte kasten.Verder beschikt het gelijkvloers over een aparte wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. De ruime garage biedt plaats aan twee wagens en een golfkar.Eerste verdiepingDe open nachthal geeft toegang tot drie uitzonderlijk ruime slaapkamers. Elke slaapkamer beschikt over een eigen dressing en een luxueus afgewerkte ensuite badkamer, wat zorgt voor optimaal comfort.Tweede verdiepingOp deze verdieping bevinden zich de vierde en vijfde slaapkamer, beide voorzien van ingemaakte kasten en een eigen douchekamer. Daarnaast is er een extra bergruimte aanwezig.KelderverdiepingDe villa beschikt over een ruime en praktische kelderverdieping met bijzonder veel bergruimte.Extra troevenDeze woning is uitgerust met de meest moderne technieken, waaronder:- Geothermische warmtepomp- Uitgebreide domotica- Personenlift- Hoogwaardige isolatie en afwerkingVerkoop onder registratierechten (uitzonderlijk voor een nieuwbouwvilla).
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Knokke-Heist (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds juni 2026. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 4.295.000.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hortensialaan 84, 8300 Knokke-Heist
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hortensialaan 84, 8300 Knokke-Heist
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel kost dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.