Pieter Vanhoudtstraat 55 - 3582 Koersel - NIEUW BIJ C21 ANIMO! VERLAAGDE REGISTRATIE MOGELIJK!
Karaktervolle woning midden in het centrum van Koersel.
Deze mooie woning is op zoek naar haar nieuwe eigenaar! Met haar vele mogelijkheden komt zij in aanmerking voor een heel breed publiek. Zoekt u een woning waar u nog een eigen toets/inbreng wil aan geven of zoekt u een eigendom om ook een eigen zaak in te starten. Met deze commerciële ligging gaat u zeker gezien worden! Via de inkomhal komen we de woning binnen. Als we verder wandelen komen we in de ruimr leefruimte. Deze geniet dankzij de grote ramen veel lichtinval. Naast de leefruimte bevindt zich een multifunctionele ruimte. Deze kan naar eigen behoefte ingevuld worden. De keuken erachter is ruim en comfortabel. Verder is er ook de badkamer voorzien van een douche. Via de keuken is er toegang tot het terras en de tuin.
De trap in de inkomhal brengt ons naar het 1ste verdiep. Hier bevinden zich de drie ruime slaapkamers. Dit zijn drie 2-persoonsslaapkamers! Via de vaste trap komen we tot in de zolderruimte. Hier kunnen, indien gewenst, nog slaapkamers bij ingericht worden.
De woning is ook volledig onderkelderd. Aan ruimte dus zeker geen gebrek. De vensters zijn reeds voorzien van dubbel glas, de verwarming werd al omgezet naar gas en het dak is geïsoleerd. Het achterliggende perceel wordt NIET mee verkocht. Deze wordt verkaveld waardoor wij de exacte oppervlakte van de grond nog niet precies kunnen meedelen. Wenst u ook de vele mogelijkheden van deze karaktervolle woning te ontdekken Maakt u dan snel een afspraak op het nummer 011/220.750. Vg-Wg-Gdv-Gvkr-Vv.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.