Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Abelenlaan 2, 2550 Kontich

Huis in Kontich
153 m² wonen
260 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€739.000

Over deze woning

Bezoekdag op zaterdag 23/9 van 15u30 tot 16u30 voor dit prachtig gerenoveerde huis (153m²) met 3 tot 4 slaapkamers en een aangelegde tuin in Kontich! Het bevindt zich op een toplocatie, centraal maar ook rustig gelegen en dicht bij scholen, openbaar vervoer, winkels, belangrijke verbindingswegen en autosnelwegen met vlotte verbindingen naar nabijgelegen gemeenten. Indeling: hal, gastentoilet, woonkamer, open keuken, wasruimte, garage, master slaapkamer met badkamer, studeerkamer/gastenkamer, doucheruimte, master slaapkamer met wastafel en toilet, opslagruimte en tuin met terras. U treedt het huis binnen via de hal met een gastentoilet, wat leidt naar de uitgestrekte en lichte woonkamer met ingebouwde kast. Aangrenzend de volledig uitgeruste keuken met hoogwaardige apparatuur. Er is een aparte wasruimte met aansluitingen voor een wasmachine en droger. Daarnaast is er ook een interne garage met een elektrisch oplaadpunt. Via de nachthal bereiken we de slaapgedeeltes, waaronder een ruime en goed belichte master slaapkamer met ingebouwde kasten en een aangrenzende badkamer met bad, inloopdouche en wastafel. Er is ook een gasten-/studiekamer met aansluiting voor wasmachine en droger. Verder is er een doucheruimte met inloopdouche, wastafel en toilet. Een tweede master slaapkamer heeft ook ingebouwde kasten, een wastafel en een toilet. Daarnaast is er opbergruimte beschikbaar met ingebouwde kasten, die kan worden omgezet in een extra kamer, studeerkamer of kleedruimte. Tot slot heeft de woning een ruime tuin met een aangelegd terras. Dit volledig gerenoveerde halfopenbebouwing (153m²) met 3/4 slaapkamers biedt alle comfort: een toplocatie, zonnepanelen, zonneboilers, vloerverwarming, ingebouwde stofzuigers, airconditioning, elektrisch oplaadpunt en werd volledig gerenoveerd in 2023. EPC: 434 kWh/m²/jaar
Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo

Omschrijving van de makelaar

Abelenlaan 2 - 2550 Kontich - Openhuizendag zaterdag 23/9 van 15u30 tot 16u30Gerenoveerde woning (153m²) voorzien van 3-4 slaapkamers en aangelegde tuin op toplocatie te Kontich! 
Ligging: Gelegen op toplocatie te Kontich, centraal maar tevens rustig nabij scholen, openbaar vervoer, winkels, grote invalswegen en autostrades en met vlotte verbinding naar omliggende gemeenten.

Indeling: Inkomhal, gastentoilet, leefruimte, open keuken, wasplaats, garage, masterbedroom met badkamer, bureau/gastenkamer, douchekamer, masterbedroom met wasmeubel en wc, bergruimte en tuin met terras.
Omschrijving: U betreedt de woning via de inkomhal met gastentoilet en komt zo terecht in de ruime en lichtrijke leefruimte met ingemaakte kast. Aansluitend aan de leefruimte vindt u de volledig geïnstalleerde keuken met kwalitatieve toestellen. Er is een aparte wasplaats voorzien met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Aansluitend is er nog de inpandige garage met elektrische laadpaal. Via de nachthal komen we terecht in het slaapgedeelte van de woning met een ruime en lichtrijke masterbedroom voorzien van ingemaakte kasten en aansluitend de badkamer met een ligbad, inloopdouche en wasmeubel Alsook een gastenkamer/ bureauruimte die voorzien is van aansluiting voor wasmachine en droogkast. Ook is er een douchekamer met inloopdouche, wasmeubel en toilet. Via de hal komen we bij de 2de masterbedroom met ingemaakte kasten en voorzien van een wasmeubel en toilet. Ook is er nog een opbergruimte voorzien met ingemaakte kasten die ook kan dienen als extra kamer/ bureau/ dressing. De woning beschikt over een ruime tuin met aangelegd terras.
Kortom: Volledig gerenoveerde HOB-woning (153m²) met 3/4 slaapkamers te Kontich met aangelegde tuin en terras!Bijzonderheden:
- toplocatie
- Halfopen bebouwing
- zonnenpanelen
- zonnenboiler
- Vloerverwarming
- ingebouwde stofzuigers
- Airco voorzien
- Elektrische laadpaal
- volledig gerenoveerd (2023)
Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo
EPC: 434 kWh/m²jaar

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 739.000
Type
Huis
Bewoonbaar
153 m²
Grond
260 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 4.830
EPC
434 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
G57Z7ERE87TL
Makelaar Code
106098
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/09/2023 Heylen Vastgoed €739.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Abelenlaan 2, 2550 Kontich

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Abelenlaan 2, 2550 Kontich Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten