Kapelstraat 38 - 8500 Kortrijk - --- VANAFPRIJS ---
Deze woning heeft heel wat te bieden en heeft een topligging te Kortrijk. Op maar enkele minuten wandelen van de Leie, winkelgelegenheid, scholen, etc. vindt u dan ook deze woning met maar liefst drie slaapkamers.
Ideaal voor wanneer u wil genieten van centrum Kortrijk, maar toch op een rustige ligging wil vertoeven.
Wanneer u binnenkomt in de woning komt u terecht in de ruime leefruimte met eetkamer, deze geeft aansluiting op de keuken, waar u ook een ontbijthoek kan creëren. Op deze verdieping vindt u ook nog een gastentoilet terug.
Op de eerste verdieping vindt u twee ruime slaapkamers (11 m² & 15m²) en een geïnstalleerde badkamer met ligbad, douche, dubbel lavabomeubel en toilet. De tweede verdieping is ook helemaal ingericht, en kan dan ook dienst doen als slaapkamer, polyvalente ruimte, etc (22m²!). Op deze verdieping bevindt er zich ook nog een ruime opbergruimte.
Op de eerste verdieping bevindt er zich ook nog een ruim zonnig terras, waar u heerlijk kan genieten zonder inkijk.
Als troef is er ook nog een garage bij de woning! En een kelder voor extra opbergruimte.
Kan deze woning iets voor u zijn? Aarzel dan niet mij te contacteren!
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Kapelstraat 38, 8500 Kortrijk.