Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kleine Dries 2, 9770 Kruisem

Huis in Kruisem
236 m² wonen
1068 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€419.000

Kleine Dries 2 - 9770 Kruisem - Uitzonderlijke eigendom te Huise. In het hartje van het authentieke Huise bevindt zich deze karaktervolle eigendom, en dit op een uitzonderlijk perceel.

De ligging, indeling én de beschikbare vloeroppervlakte (BVO van 236 m²) bieden talrijke mogelijkheden. Mits het toevoegen van enige accenten maakt u hier een exclusieve eigendom van.

De huidige indeling op het gelijkvloers integreert thans eveneens een ruime slaapkamer en badkamer, alsook een inpandige garage, naast natuurlijk de lichtrijke leefruimte en keuken.
De verdieping werd in t verleden amper gebruikt, maar biedt mogelijkheden naar het maximaliseren van de slaapkamers.

Bouwtechnisch zeer degelijke eigendom. Naast stadswater is er ook een boorput aanwezig. Achteraan zijn er rolluiken voorzien.
Na verwijdering van de golfplaten op de vrijstaande garage en na verwijdering van de koord in de CV-ketel bekom je een asbestveilige woning.
Kortom : uitstekende prijs-kwaliteit-verhouding.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 419.000
Type
Huis
Bewoonbaar
236 m²
Grond
1068 m²
Bouwjaar
1987
Prijs/m²
€ 1.775
EPC
278 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.033
Referentie
O6FQ75FJ0V2O
Makelaar Code
TK/1833
EPC Certificaat
20230211-0002807728-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
11/05/2023 Van Der Schueren Vastgoed €419.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kleine Dries 2, 9770 Kruisem

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kleine Dries 2, 9770 Kruisem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kruisem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten