Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rue de Wautier 95, 1020 Laeken

Huis in Laeken
223 m² wonen
5 slaapkamers
2 badkamers
€370.000

Rue de Wautier 95 - 1020 Laeken - Century 21 Royale biedt u deze eengezinswoning aan bestaande uit twee appartementen (niet erkend) (op de bovenste verdieping, een studio met een woonoppervlakte van /- 40m²).

Het huis ligt in een rustige straat in de gemeente Laken, niet ver van alle voorzieningen (openbaar vervoer, supermarkt, scholen, trein, enz.).
Het pand is als volgt samengesteld: Inkomhal; een grote en lichte woonkamer van /- 22m², een eetkamer, een half ingerichte keuken (gasfornuis, opberglade, oven, ruimte voor een wasmachine) een douchekamer.

Op de eerste verdieping: twee mooie en lichte slaapkamers, waarvan één van /- 15m² en de tweede van /- 16m² een apart toilet op de middelste verdieping.
Op de tweede verdieping: een kleine woonkamer van /- 12m² twee slaapkamers, waarvan één van /- 11m² en de andere van /- 18m².
Op de bovenste verdieping: een studio (niet erkend) met een half ingerichte keuken (gastheer, elektrische plaat, oven plaats voor een wasmachine) een doucheruimte met toilet.

Een zeer goed huurrendement, ideaal voor een investering. Bericht aan liefhebbers van kwaliteit!

Neem onmiddellijk contact met ons op via 02.770.70.21 of per e-mail: info@century21royale.be

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Laeken (1020), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 370.000, ofwel ± € 1.659 per m². Online sinds november 2022. Het omvat 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 223 m², 5 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 370.000
Type
Huis
Bewoonbaar
223 m²
Prijs/m²
€ 1.659

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/11/2022 C21 Royale €370.000
04/10/2022 Agence L'opportunité €370.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Rue de Wautier 95, 1020 Laeken

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.659 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 5 slaapkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 223 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is LLD3MS36SWQK.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 370.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Rue de Wautier 95, 1020 Laeken Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Laeken.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten