Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pannenhuisstraat 33, 2500 Lier

Huis in Lier
128 m² wonen
4 slaapkamers
1 badkamers
€335.000

Pannenhuisstraat 33 - 2500 Lier - Leuke rijwoning met 3 à 4 slaapkamers en tuin te koop te Lier

Deze leuke woning is zeer gunstig en rustig gelegen nabij het centrum van Lier, het openbaar vervoer, het station en scholen.

De inkomhal brengt ons dadelijk in de leefruimte met eethoek en gezellige zithoek. De open keuken oogt landelijk en is voorzien van de nodige toestellen. Tevens geniet de open keuken van veel natuurlijk daglicht door de aanwezigheid van een koepel.

Op het gelijkvloers treft men nog een toilet, wasberging en badkamer aan. De wasberging is voorzien van aansluiting voor wasmachine en CV ketel.
De badkamer is uitgerust met een ligbad, douche en lavabo in een badkamermeubel.

Op de eerste verdieping zijn er verder 2 slaapkamers (13m²/13m²).

Op de tweede verdieping bevinden zich de overige 2 slaapkamers (13m²/8,5m²). Eén van deze slaapkamers (8,5m²) is voorzien van de nodige aansluitingen om eveneens als badkamer ingericht te worden.

Vervolgens heeft de woning achteraan een veranda met uitkijk op de gezellige stadstuin (40m²) waar het aangenaam vertoeven is tijdens de zomermaanden.
In de veranda is er een aansluiting voorzien voor een droogkast.

Tot slot heeft de tuin achteraan nog een praktische bergplaats (10m²).

Pluspunten:
Gunstige ligging nabij centrum Lier
3 à 4 slaapkamers
Gunstige EPC label B
EK conform
Gezellige stadstuin

Heeft u interesse in deze leuke woning Contacteer ons via 03 337 50 70 of info@vbpartners.be voor een afspraak ter plaatse.
FinancieelAankoop exclusief kosten:€335.000Registratierechten (3%):€10.050Kadastraal inkomen:€386Raming Ereloon Notaris*:€2.498Raming Aktekosten Notaris*:€525Totale Aankoopprijs:€348.173* Schatting op basis van deze parameters: hoofdverblijfplaats, natuurlijk persoon. Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op www.notaris.be.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Lier (2500) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt 1 badkamer, 4 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 128 m². Het werd gerenoveerd in 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 335.000, ofwel ± € 2.617 per m². Online sinds februari 2024. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 386. Het EPC-label is B (165 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 335.000
Type
Huis
Bewoonbaar
128 m²
Bouwjaar
1930
Prijs/m²
€ 2.617
EPC
165 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 386
Referentie
XADUSVHUQF0U
Makelaar Code
VVW2997
EPC Certificaat
2522045
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/04/2024 VB Partners €335.000
14/03/2024 VB Partners €335.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Pannenhuisstraat 33, 2500 Lier

Veelgestelde vragen over dit pand

Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is XADUSVHUQF0U.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 335.000 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1930.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Pannenhuisstraat 33, 2500 Lier Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten