Sint-Gummarusstraat 8, 2500 Lier
Sint-Gummarusstraat 8 - 2500 Lier - In het midden van Lier, in de schaduw van de Sint-Gummaruskerk staat dit prachtig gerenoveerde herenhuis. Vlakbij winkels, scholen, de Grote Markt, het Zimmerplein en de vesten. De perfecte uitvalbasis om Lierke Plezierke te verkennen.
Deze woning is in 2016 en de jaren erna volledig gerenoveerd met behoud van karakter en identiteit van vroeger. Nieuwe elektriciteit, sanitair, vloeren, ramen, keuken, badkamer, etc.
Via de originele voordeur met loodglas erboven kom je in de mooie ruime inkomhal. Van hieruit kan je via de originele deuren met loodglas naar de woonkamer, eetkamer en keuken. Verder heb je nog een toegang tot een handige kelder, bijkeuken en wc. Achteraan kan je heerlijk vertoeven op de gezellige en rustige koer.
Op het eerste verdiep is een ruime badkamer met dubbele lavabo, inloopdouche, vrijstaand bad en wc, alsook de masterbedroom met een prachtig uitzicht!
Op het tweede verdiep zijn er 2 mooie slaapkamers.
Op het derde verdiep is nog een grote zolder die verder kan afgewerkt worden tot extra slaapkamers of studio of ...... The sky is the limit!
De bijkeuken krijgt nog nieuwe maatkasten en de achtergevel wordt nog geïsoleerd voor ondertekening van de akte.
Het huis is een beschermd stadsgezicht met beheersplan. Dit betekent dat voor alle werken aan de voorgevel en daken een premie van 40% kan bekomen worden.
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Lier (2500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (181 kWh/m²). Online sinds mei 2022. Het telt een perceel van 90 m², 1 badkamer, 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 181 m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 660. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 465.000, ofwel ± € 2.569 per m². Het pand dateert uit 1892.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Sint-Gummarusstraat 8, 2500 Lier
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Sint-Gummarusstraat 8, 2500 Lier
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de prijs per m²?
Wat is de EPC waarde?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Lier?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.