Stationsstraat 45 - 2230 Ramsel - Deze voormalige bakkerij bevindt zich in het centrum van Ramsel, vlakbij de drukbezochte Colruyt, en is gelegen op een grond van 811 m².
Voor de deur is er een ruime parking en naast de deur is een frituur.
Heel veel troeven om hier terug een succesvolle zaak in op te starten. Ook kantoren of vrije beroepen die plaats nodig hebben zullen hier niets te kort komen.
Het gelijkvloers is helemaal gestript en klaar om terug op te bouwen.
Hier bevinden zich : een winkelruimte, groot atelier, wasplaats, magazijnen, keuken, badkamer, bureel en een toegang tot een grote zolder.
Op de duplexverdieping bevinden zich een nieuw ingerichte open keuken en living, 2 slaapkamers waarvan 1 met badkamer.
De andere is nog in opbouw.
Er ligt een nieuw dak op dat geisoleerd is volgens de laatste normen.
Achteraan op de grond staat een grote garage met 2 nieuwe poorten... goed en ruim genoeg voor 4 auto's.
Elektrische installatie is conform en het epc bedraagt 483.
Het woongedeelte wordt verwarmd en gekoeld met inverters.
Voor meer info en/of bezichtiging graag bellen naar 0473/333334
Bekijk ook zeker de interactieve foto's op onze website !
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.