Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Verkortingstraat 102, 9040 Sint-Amandsberg

Huis in Sint-Amandsberg
87 m² wonen
40 m² perceel
€150.000

Over deze woning

Dit volledig te renoveren pand in Gent biedt een schat aan mogelijkheden. Het is niet alleen een uitdagend renovatieproject, maar ook een veelbelovende investeringskans met diverse opties. Dankzij de uitstekende locatie, op slechts 10 minuten fietsafstand van het levendige centrum van Gent en het treinstation, is deze woning ideaal voor gezinnen. Met talrijke winkels en scholen in de buurt en goede bereikbaarheid via openbaar vervoer en belangrijke verkeersaders zoals de R4, E17 en E40, is de ligging zeer gunstig. De indeling van het pand is als volgt: Op de begane grond vind je de woonkamer (15,6m²), die leidt naar de berging (4,36m²) met aansluitingen voor wasmachine en dergelijke. Vanuit de berging bereik je het toilet (2m²). De keuken (8,25m²) bevindt zich aan de linkerkant van de woonkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich de badkamer (5,2m²) en de eerste ruime slaapkamer (16m²). Op de tweede verdieping is er een hal (10m²) die kan worden omgevormd tot slaapkamer en die leidt naar de tweede grote slaapkamer (16,55m²). Neem snel contact op met je ERA-makelaar voor een persoonlijke rondleiding!

Omschrijving van de makelaar

Verkortingstraat 102 - 9040 Sint-Amandsberg - Een volledig te renoveren pand op een voortreffelijke locatie in Gent. Met een overvloed aan potentieel is dit eigendom niet alleen een uitdaging voor renovatie, maar ook een veelbelovende investeringskans met diverse mogelijkheden.

Op slechts 10 minuten fietsen van het bruisende centrum van Gent en het treinstation, en met tal van winkels en scholen in de buurt, is deze woning perfect gepositioneerd voor gezinnen. Bovendien is het gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en via belangrijke invalswegen zoals de R4, E17 en E40.

Indeling:
GLV: Bij binnenkomst betreedt u de woonkamer (15,6m²), die leidt naar de berging (4,36m²) met aansluitingen voor wasmachine en meer. Vervolgens bereikt u de toilet (2m²) vanuit de berging. Aan de linkerzijde van de woonkamer bevindt zich de keuken (8,25m²).
1steV: In de hal bevindt zich de badkamer (5,2m²) en de eerste ruime slaapkamer (16m²).
2deV: Je betreedt de hal (10m²) met mogelijkheid tot een slaapkamer. Van daaruit leidt de hal naar de tweede grote slaapkamer (16,55m²).

Maak dus snel een afspraak met je ERA-makelaar voor een persoonlijke rondleiding!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 150.000
Type
Huis
Bewoonbaar
87 m²
Grond
40 m²
Prijs/m²
€ 1.724
EPC
954 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 200
Referentie
MFVFRNQ2NRC3
EPC Certificaat
20231013-0003013622-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/04/2024 ERA Wonen €150.000
07/04/2024 ERA Wonen €169.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Verkortingstraat 102, 9040 Sint-Amandsberg

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Verkortingstraat 102, 9040 Sint-Amandsberg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten