Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sulkystraat 11, 9040 Sint-Amandsberg

Huis in Sint-Amandsberg
131 m² wonen
275 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€382.000

Sulkystraat 11 - 9040 Sint-Amandsberg - In de Sulkystraat, een gezellige groene laan in Sint-Amandsberg, op 500 meter van de gezellige Westveld-wijk, vinden we deze gezellige driegevelwoning.

Via een inkomhal betreedt u de benedenverdieping met aangename living, aansluitende keuken en compacte, lichtrijke veranda. Op de eerste verdieping zijn er 2 slaapkamers en een vernieuwde badkamer. Op de tweede verdieping is er een ruime derde slaapkamer die ook als hobbyruimte of bureau ingericht kan worden.

Handig is ook de inpandige garage, ideaal als extra berging, bereikbaar via een oprit met genoeg plaats voor een tweede wagen. Twee mooi onderhouden perkjes geven de façade een verzorgde uitstraling.

De woning dateert uit 1999 en werd goed onderhouden. Wie een persoonlijke touch wilt toevoegen door bijvoorbeeld de keuken of de vloer te moderniseren, heeft daar alle ruimte voor, toch is het huis momenteel perfect instapklaar.

De tuin telt 250 m2 aan groene ruimte, omgeven door bomen – ideaal voor wie zich graag laat omringen door natuur. De tuin is afgewerkt met een houten afscheiding voor de nodige privacy, een perk achteraan en een handig tuinhuis. Langs de linkerkant kan u de tuin betreden via een poort, ideaal om fietsen veilig binnen te zetten.

Kortom, een mooie woning op een toplocatie: op 10 min. staat u met de fiets aan Gent Dampoort en aan de rand van het shoppingcentrum. Aan de andere kant, op wandelafstand, is het aangenaam spelen en zwemmen in de Rozebroeken. Groen en rustig wonen vlakbij Gent Mis deze kans niet.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Sint-Amandsberg (9040) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1999. Online sinds februari 2021. Het EPC-label is C (209 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 382.000, ofwel ± € 2.916 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 131 m², 1 badkamer, 3 slaapkamers, een perceel van 275 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 382.000
Type
Huis
Bewoonbaar
131 m²
Grond
275 m²
Bouwjaar
1999
Prijs/m²
€ 2.916
EPC
209 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
7587120210206143229
Makelaar Code
19553
EPC Certificaat
20210203 0002368357
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/04/2021 -- €330.000
06/02/2021 I-moov €382.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sulkystraat 11, 9040 Sint-Amandsberg

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.916 euro per m².
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 209 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1999.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 7587120210206143229.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 131 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sulkystraat 11, 9040 Sint-Amandsberg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten