Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oude Mechelsestraat 100, 1853 Strombeek-Bever

Huis in Strombeek-Bever
153 m² wonen
128 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€329.000

Oude Mechelsestraat 100 - 1853 Strombeek-Bever - Century21 Berthouts stelt voor: een gezellige op te frissen woning op een topligging te Strombeek met een zeer goede bereikbaarheid naar Brussel en autosnelwegen.
De woning heeft achteraan een leuke veranda die uitgeeft op een diepe zuid-oost georiënteerde tuin.
Op de 1ste verdieping zijn er enkele ruimtes die na herindeling plaats kunnen maken voor 3 slaapkamers en een badkamer.
De grote nog te renoveren zolder geeft je de mogelijkheid de woning nog extra te vergroten en de kelder voorziet van je extra opslagruimte.
Voor snelle beslissers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 329.000
Type
Huis
Bewoonbaar
153 m²
Grond
128 m²
Prijs/m²
€ 2.150

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/06/2024 Urban Concept €310.000
07/03/2022 C21 Berthouts €299.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oude Mechelsestraat 100, 1853 Strombeek-Bever

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Oude Mechelsestraat 100, 1853 Strombeek-Bever Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Strombeek-Bever.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten